15.10.2024 13:18

Шкільний громадський бюджет Полтавщини: підтримай молодь – проголосуй за розвиток шкіл!

056fdd1d-9709-43d9-bfa2-30c954e5e7ef.jpg

У Полтавській області стартував щорічний конкурс «Шкільний громадський бюджет», який надає учням віком від 14 до 18 років можливість не лише подавати власні проєкти, а й брати активну участь у їх реалізації. Це унікальний шанс для школярів покращити свої навчальні заклади, а для мешканців громад — підтримати молодіжні ініціативи та зробити свій внесок у розвиток закладів освіти.

Цього року учні Кобеляцької громади подали на конкурс три проєкти, спрямовані на покращення умов навчання та відпочинку:

1. Проєкт №15: «MY SPORT DREAM» – облаштування волейбольного майданчика в Шенгурівському ліцеї. Автор проєкту, Максим Баранник, пропонує створити сучасний спортивний майданчик для волейболу на місці старого. Нове покриття та сучасний інвентар дозволять учням розвивати спортивні навички як на уроках фізкультури, так і під час дозвілля. Майданчик буде доступний не лише для учнів ліцею, але й для молоді села. Загальний бюджет проєкту – 500 000 грн.
  2. Проєкт №16: «Створюємо комфортний простір шкільної їдальні» у Кобеляцькому ліцеї №2 ім. Олеся Гончара. Учениця Софія Мищишина ініціювала оновлення шкільної їдальні. Проєкт передбачає закупівлю нових меблів, посуду, покриття для підлоги та оновлення дизайну приміщення, що допоможе створити затишну атмосферу для комфортного перебування учнів під час перерв та обідів. Бюджет проєкту – 500 000 грн.
  3. Проєкт №105: «Комфорт та гігієна: модернізація санітарних кімнат Дашківського ліцею». Ліцеїст Михайло Льотка пропонує провести капітальний ремонт шкільних туалетів на першому та другому поверхах. Проєкт включає оновлення всіх елементів санвузлів, що дозволить учням дотримуватись гігієнічних норм у сучасних та комфортних умовах. Загальний бюджет – 500 000 грн.

Учнівська молодь Кобеляцької громади активно втілює свої ідеї, працюючи над покращенням шкільних умов. Підтримайте їхні ініціативи та проголосуйте за проєкти! Голосування триватиме з 23 жовтня до 7 листопада на платформі smartregion.pl.ua через систему «BankID», електронний цифровий підпис або «MobileID». Кожен користувач може підтримати до трьох проєктів. Лише разом ми зможемо зробити наші школи сучаснішими та комфортнішими.

Не залишайтесь осторонь — ваш голос може змінити життя трьох шкіл на краще!