08.10.2024 14:43

Андрій Гречаній: символ сили та витривалості нашого міста

288bb09e-6ba0-4d90-8a24-3e924e7e48c0.jpg

Нещодавно виконуючий повноваження міського голови-секретар ради Василь Кіптілий зустрівся з жителем міста Кобеляки – рекордсменом України, кандидатом у майстри спорту України, почесним донором, марафонцем та ультрамарафонцем – Андрієм Гречаним.

Василь Анатолійович привітав Андрія з його нещодавньою спортивною перемогою в півмарафоні, який проходив у вересні в Черкасах. Під час цього забігу наш земляк, за професією рятувальник, встановив новий рекорд України в номінації «Найбільша вага спорядження пожежного рятувальника». Він подолав дистанцію 21 кілометр, не знімаючи спорядження вагою 22,5 кілограма.

Під час зустрічі Василь Кіптілий висловив щиру вдячність Андрію за його внесок у популяризацію здорового способу життя та побажав йому подальших успіхів. Завдяки досягненням Андрія, слава про наше місто поширюється далеко за межі не лише Кобеляк, Полтавщини, а й України.

Ми пишаємося тобою! Так тримати!

88a3c4f0-6793-499d-9cde-e7416ede8b1b.jpg