04.10.2024 16:28

Шановні освітяни!

26047c33-97ad-4610-b282-d9c93036a554.jpg

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем працівників освіти! Святом людей, які обрали сенсом свого життя педагогічний фах, і залишаються вірними покликанню все життя.

Ваша робота є надзвичайно важливою і відповідальною, адже ви щодня вкладаєте свою енергію, знання та душу у майбутнє нашої країни. Особливо хочу висловити подяку вчителям, які з терпінням і мудрістю передають свої знання дітям, вихователям, які з любов’ю та турботою піклуються про найменших, та керівникам гуртків позашкільної освіти, які допомагають дітям розвивати свої таланти та здібності.

Ваша праця – це фундамент, на якому будується успішне майбутнє нашої громади та країни. Дякую вам за ваш професіоналізм, відданість та любов до своєї справи.

Бажаю вам міцного здоров’я, творчого натхнення, невичерпної енергії та мирного неба над головою.

В.п. Кобеляцького міського голови-секретар ради               Василь КІПТІЛИЙ