04.10.2024 12:54

Стартує серія правопросвітницьких онлайн-заходів для підвищення обізнаності ВПО, організованих Офісом Омбудсмана

ef2ae757-0738-4103-b948-4a348bbe3e94.jpg

О котрій? З 10:00 до 11:30.

На вас чекають виступи представників міністерств та громадських організацій про практичні можливості у різних сферах. Також ви матимете змогу поставити запитання. На них відповідатимуть працівники Офісу Омбудсмана.

👉Зареєструватися можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJKrw-Jnh-XNxElalywemNdceekkySKa6QiIfDkOesFtjoaw/viewform

Перед початком заходу на Вашу електронну адресу відправлять детальну програму та посилання для підключення через Zoom.

Ініціатива реалізована за підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та Агентства ООН у справах біженців в Україні.

☝️Якщо Ви маєте додаткові питання, зверніться на електронну пошту: polnikovaoksana79@gmail.com.