04.10.2024 09:55

Відпочинок дітей в Екопарку

d7a657c6-e48f-472e-a728-631f95d25280.jpg

Теплі осінні дні подарували учням початкових класів навчальних закладів міста чудову можливість відвідати місцевий Екопарк. Під час екскурсій школярі мали змогу спостерігати за граційним павичем, величними орлами та різноманітними видами голубів, що мешкають у парку.

Особливою радістю для малечі стало спілкування з тваринами: вони із задоволенням годували кізок, баранчиків, коней та оленів. Екопарк також подарував дітям унікальну можливість ближче познайомитися з дикобразами, лисицями, родиною бабаків, річковими черепахами тощо.

А простора територія парку дозволяє організовувати різні рухливі ігри для дітей на свіжому повітрі, що додає позитивних емоцій до їхнього відпочинку.

Запрошуємо усіх відвідати Екопарк та насолодитися останніми теплими днями в колі родини чи друзів!