30.08.2024 12:48

До уваги ВПО реєстрація на фінансову допомогу на опалювальний період

77a2685b-ec48-4e69-aeb2-5527f8add3f3.jpg

03 вересня о 10:00 у Центрі культури і дозвілля Карітас Полтава розпочинає проєкт надання фінансової допомоги ВПО, житло яких постраждало від російського вторгнення, які проживають у Кобеляцькій громаді, на придбання твердого палива (дрова, вугілля, брикети) та на оплату комунальних послуг (газ, електроенергія) у зимовий період 2024-2025 років.

Критерії відбору:

❗️ВПО, що підпадають хоча б під один з критеріїв вразливості:

✅Особа з інвалідністю (1,2 група та інвалідність з дитинства)

✅Особа має важке захворювання

✅Самотні люди поважного віку (60+)

✅Самотні матері/батьки чи опікуни неповнолітніх дітей, недієздатних людей.

✅Багатодітні родини (три чи більше неповнолітніх дітей)

✅Вагітні жінки, матері з дітьми до 3-х років.

💥Для реєстрації, заявнику слід надати наступні документи:

⚠️Паспорт (оригінал).

⚠️Ідентифікаційний код (оригінал).

⚠️Довідка ВПО.

⚠️Рахунок ІBAN.

⚠️Документи, що підтверджують критерій вразливості.

⚠️Довідка про пічне опалення, квитанції про сплату (нарахування) комунальних послуг.

⚠️Довідка про доходи з податкової служби/довідки ОК-5 та ОК-7 (отримані особисто через додаток Дія або на офіційному сайті Пенсійного фонду)/ довідка з Пенсійного фонду або Фонду соціального страхування про отримання пенсій та соціальних виплат/ довідка або заява від фізичної особи-підприємця (ФОП) з декларацією про доходи (квартально)/ довідка про доходи з Державної податкової служби.

❗️Обмеження:

🔴Домогосподарство отримувало аналогічну допомогу від інших організацій

🔴Тільки для ВПО зареєстрованих після 24.02.2022 року.

🔴Дохід на кожного члена родини не перевищує 6318 грн.

☎️Для довідок: 0503055080

‼️подання зауважень, пропозицій, скарг зателефонуйте 0 800 336 734 з 9:30 до 16:00 Пн-Пт, або письмово на електронну скриньку feedback@caritas.ua, або заповніть форму зворотного зв'язку на сайті Карітас України http://caritas.ua/sos/"гаряча лінія 0800336734