27.08.2024 11:09

Оцінка потреб у сфері психічного здоров'я та психосоціальної підтримки у громаді: отримувачі послуг

b11a5ee8-09b6-4644-bb93-2c52d556990b.png

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні щодо оцінки потреб у сфері психічного здоров'я та психосоціальної підтримки у громаді. Дослідження проводиться в межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" з метою визначення актуальних проблем та оптимізації й залучення необхідних ресурсів для створення якісних послуг у Кобеляцькій громаді.

У дослідженні можуть взяти участь усі члени громади, віком від 18 років. Ми гарантуємо конфіденційність наших учасників, всі психологічні дані залишаться анонімними, при опитуванні збір персональних даних (ПІБ, номери телефонів, e-mail) не відбувається.

Ваші відповіді дуже важливі для розбудови системи допомоги у сфері психічного здоров'я та психосоціальної підтримки.

Опитування можна пройти за посиланням. Опитувальник працюватиме до 29.08.2024 року.