31.07.2024 12:41

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут запрошує на навчання

79c092b2-f940-4b61-9dc5-471bdcca3b94.jpg

Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр» для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

Переваги навчання:

• Приймаємо на навчання чоловіків та жінок;
  • Право вступу мають громадяни України віком від 17 до 30 років;
  • Спеціальності які отримують наші випускники мають великий попит також і в цивільній сфері діяльності;
  • Під час навчання курсанти коледжу мають імунітет від участі в бойових діях;
  • Навчання, 3-х разове харчування, лікування, проживання, отримання військового майна, форми одягу здійснюється за державний кошт;
  • Після проходження навчання випускники коледжу отримують диплом державного зразка Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.

Термін навчання в коледжі складає 2 роки.
Спеціальності, за якими здійснюється підготовка:
-  122 "Комп’ютерні науки";
 - 172 "Електронні комунікації та радіотехніка".

Додаткова інформація за телефоном Кобеляцького управління Полтавської філії Полтавського  обласного центру зайнятості:  (067 177 89 96)

e0a1b905-c792-4df7-ba77-6fb8111efa4f.jpg