31.07.2024 09:42

Головне із засідання виконкому міської ради

cce9f0f2-ad76-4230-9e02-2e7d50355904.jpg

30 липня відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, яке провів виконуючий повноваження міського голови-секретар міської ради Василь Кіптілий.

Участь у роботі взяли заступники міського голови – Сергій Омельченко та Михайло Брейко, керуюча справами (секретар) виконкому Олена Постольник, керівники відділів апарату виконавчого комітету, питання яких було включено до порядку денного.

Члени виконкому заслухали виконання плану соціально-економічного розвитку Кобеляцької міської територіальної громади на 2022-2024 роки у першому півріччі 2024 року. По даному питанню інформувала завідуюча сектором економіки апарату Виконавчого комітету міської ради Марина Пелюхня. Доповідачка акцентувала на головних аспектах – наповнення бюджету, соціальний захист жителів громади, залучення інвестицій та підтримка Збройних Сил України.

Щодо питання «Про внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2024 рік» присутніх інформував начальник фінансового відділу Андрій Дацко. Зі слів керівника фінансової установи зміни до доходної та видаткової частини бюджету громади, передбачені в частині міжбюджетних трансфертів, а саме:

– субвенція від Білицької селищної ради на утримання об’єктів спільного користування – КНП «Кобеляцька міська лікарня» та трудового архіву в сумі – 375 791,00 грн;

- субвенція з Полтавського обласного бюджету на фінансування двох проєктів переможців конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області в сумі – 500 000,00 грн.

Також передбачено зміни між кодами програмної і економічної класифікації видатків загального фонду в межах бюджетних призначень по Відділу культури, туризму, молоді та спорту.

У ході засідання члени Виконкому також підтримали надання матеріальних допомог жителям громади на лікування та проведення оперативних втручань, поховання, на ліквідацію стихійного лиха та по мобілізації. На ці цілі передбачено кошти в сумі 300 000 грн.

Встановлено і новий графік роботи закладів громадського харчування, яким передбачено, що заклади харчування розпочинатимуть свою роботу о 8:00 та зачинятимуться за одну годину до початку комендантської години.

Виконком погодив і встановлення меморіальної дошки на приміщенні Дашківської амбулаторії загальної практики сімейної медицини уродженцю с. Дашківка, Заслуженому лікарю України Федору Солянику, який у 2022 році очолював Луганську обласну лікарню, яка знаходилася на окупованій території. Систематично надавав медичну допомогу пораненим прикордонникам та переправляв їх на територію, підконтрольну ЗСУ. Зумів таємно переправити й деяке медичне обладнання лікарні в якій працював. У планах пана Федора було відкриття лікарні для ВПО у м.Дніпро та реалізувати її не встиг – помер. Меморіальну дошку буде виготовлено коштом рідних Федора Соляника.

У рамках роботи засідання були розглянуті питання опікунської ради, служби у справах дітей. Погоджено присвоєння адресних номерів об’єктам нерухомого майна, встановлення тимчасових споруд для здійснення роздрібної торгівлі, санітарної обрізки дерев тощо.

Загалом порядок денний засідання налічував понад п’ятдесят питань, по яких були прийняті відповідні рішення.

7cb34dbe-8355-4ec0-80ea-50775c3b499b.jpg f2b99a22-a4a1-4469-931d-88ca58feec17.jpg f62ff334-74c8-433c-a928-0719c6ddb542.jpg