Полтавська область, Полтавський район

09.05.2024 12:31

Наші рукоборці у складі збірної команди України з армспорту виборюють призові місця

663c97c5be24b__armresling.webp

З початку травня у м. Братислава (Словацька республіка) триває чемпіонат Європи з армреслінгу. Понад 1000 учасників з 30 країн виборюють титули переможців у всіх вікових групах: юніори, молодь, майстри, дорослі та параспортсмени.

Продемонструвати свій професіоналізм та представити Кобеляччину на Європейській спортивній арені, у складі національної збірної команди України, вирушили вихованці Кобеляцької школи армреслінгу.

Попри те, що змагання ще не завершилися, місцеві спортсмени категорій юніори й молодь вже мають чудові здобутки. Першість виборола Софія Китаста отримала звання чемпіона Європи з армреслінгу. «Срібло» здобули Євгенія та Дарина Татарко по дві нагороди, Анна Зінченко – одну.

Бронзовими призерами стали Вікторія Заїка, Софія Китаста, Леся Галь, Ярина Кароліна, Вероніка Галаган та Вероніка Гречана.

Наразі доводять силу та вправність параспортсмени: Кіра Тесля, Сергій Варич та Людмила Деменко.

До зважування готуються дорослі спортсмени, виступи яких заплановано на 10 та 11 травня. Чемпіонат триватиме до 12 травня.

Бажаємо кожному спортсмену впевненості та рішучості в діях і звісно перемог особистих та загальнокомандних!