08.05.2024 10:32

Комісія погодила виділення 90 тис.грн військоволужбовцям

663b2aa5ef1cc__3.jpg

У рамках підготовки до позачергового засідання Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради комісія з питань надання одноразової матеріальної допомоги військовослужбовцям розглянула одинадцять пакетів документів.

Відповідно до Положення про порядок та умови надання матеріальної допомоги мешканцям Кобеляцької міської територіальної громади комісією погоджено виділити по:

• 5 тис. грн - чотирьом заявникам для проведення лікування та на реабілітацію;
  • 10 тис. грн - семи військовослужбовцям, які призвані для участі в забезпеченні оборони України.

Загалом комісія рекомендує виділити 90 тис. грн на вищевказані цілі. Остаточне рішення з даного питання мають прийняти на позачерговому засіданні Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.

1.jpg 2.jpg 3.jpg