15.02.2024 15:48

Хвилина мовчання стала символом поклоніння пам'яті загиблих

65ce1618edbaa__4.jpg

15 лютого – день, коли українське суспільство згадує подвиг воїнів-інтернаціоналістів, які виконували свій військовий обов'язок на території Афганістану.

Цього дня минає 35 років від часу виведення радянських військ з Афганістану. Саме тому на Алеї Героїв ветерани, представники міської влади та громадськість зібралися, щоб вшанувати тих, кому довелося виконувати бойові накази за межами Батьківщини. Дякуємо вам ветерани трагічної війни 1979-1989 років. Світла пам’ять загиблим.

Героїзм та патріотизм захисників минулого тісно переплелися з хоробрістю та відданістю військових, які нині тримають лінію оборони. Щиро бажаємо всім учасникам бойових дій міцного здоров’я на довгі роки та якнайшвидшої перемоги.

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg