13.02.2024 10:40
Результати чемпіонату ТО ГО "ВФСТ "Колос" з волейболу
![65cb2af5f10c1__volejbol.jpg 65cb2af5f10c1__volejbol.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/189187/65cb2af5f10c1__volejbol.jpg)
10 лютого в селищі Нові Санжари завершилися півфінальні змагання чемпіонату Територіальної організації ГО "ВФСТ "Колос" з волейболу серед чоловіків. Всі ігри відзначалися напруженістю, жагою до перемоги та прагненням продемонструвати свої найкращі якості.
За підсумками змагань до фіналу ввійшли команди Глобинської, Решетилівської та Новосанжарської громад. Четверте місце здобула команда Білицької громади, п’яте – посіли волейболісти Щербанівської громади, а шосте місце здобула команда нашої Кобеляцької громади.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Кобеляцький "Лідер" візьме участь у Чемпіонату України з пляжного футболу серед жіночих команд
24/07/2024
Футбол громад
22/07/2024
25 років екологічної практики Великобудищанської школи відзначили на базі РЛП «Нижньовосрклянський»
16/07/2024
Футбол громад
Усі новини