12.02.2024 14:28
Сергій Варич - майстер спорту України міжнародного класу, а Денис Литвин й Артем Кравченко - кандидати у майстри спорту
![65ca0f086b9d2__424952999_256693750850194_6200868418264071107_n.jpg 65ca0f086b9d2__424952999_256693750850194_6200868418264071107_n.jpg](https://storage.googleapis.com/svoi-upload/92/188780/65ca0f086b9d2__424952999_256693750850194_6200868418264071107_n.jpg)
Цими вихідними збірна команда Кобеляцької громади продемонструвала разючий результат на чемпіонаті Полтавщини з армреслінгу, здобувши перше місце у командному заліку серед дорослих, молоді, юніорів 16+ та параспортсменів. Це свідчить про високий рівень підготовки та професіоналізм спортсменів нашої громади.
На другому місці змагань розташувалася збірна Козельщинської громади. На третьому – Полтавської ДЮСШ «Колос».
По закінченню змагань було врученню посвідчення майстра спорту України міжнародного класу – Сергію Варичу та посвідчення кандидатів у майстри спорту Денису Литвину й Артему Кравченку. Отримані посвідчення свідчать про визнання їхнього високого професійного рівня.
Поділитись
Дізнайтеся також
26/07/2024
Кобеляцький "Лідер" візьме участь у Чемпіонату України з пляжного футболу серед жіночих команд
24/07/2024
Футбол громад
22/07/2024
25 років екологічної практики Великобудищанської школи відзначили на базі РЛП «Нижньовосрклянський»
16/07/2024
Футбол громад
Усі новини