Кобеляцький район, Полтавська область

Живулько Олександр Данилович

ЖИВУЛЬКО ОЛЕКСАНДР ДАНИЛОВИЧ     Народився 1 липня 1923 року в місті Миколаєві. Трудовий шлях розпочав в 1938 році на заводі "Океан" в рідному місті. Із травня 1943 року учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні – фронтовик, брав участь у визволенні Полтавщини від німецько-фашистських загарбників. Від закінчення війни до 1951 року проходив військову службу в Австрії. Згодом очолював Новосанжарський, Нехворощанський, Котелевський та Кобеляцький райвійськкомати включно до 1973 року. Із 1987 року й до цього часу є незмінним головою міської ветеранської організації. Нагороджений Орденом Великої Вітчизняної війни, Орденом Богдана Хмельницького та багатьма іншими бойовими і ювілейними нагородами.