A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кобеляцька міська громада
Полтавська область, Полтавський район

XI позачергова сесія від 14.07.21

Протокол засідання одинадцятої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 14.07.2021

Протокол результатів поіменного голосування одинадцятої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 14.07.2021 року

Прийняті рішення одинадцятої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 14.07.2021

 1. Про внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2021 рік.
 2. Про встановлення на території Кобеляцької міської територіальної громади місцевих податків та зборів.
 3. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення міста Кобеляки на 2020 – 2024 роки.
 4. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька міська лікарня» Кобеляцької міської ради на 2021 рік.
 5. Про внесення змін до рішення шостої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 16.02.2021 № 27 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради та її виконавчих органів у новій редакції».
 6. Про затвердження Положення про порядок списання об’єктів комунальної власності Кобеляцької міської ради.
 7. Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради.
 8. Про безоплатну передачу майна із комунальної власності Кобеляцької міської ради у комунальну власність Білицької селищної ради.
 9. Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатів на посади керівників підприємств, що належать до комунальної власності Кобеляцької міської ради та порядок звільнення з посади.
 10. Про передачу майна комунальної власності Кобеляцької міської ради (транспортних засобів) з балансу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради на баланс Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької міської ради.
 11. Про передачу майна комунальної власності Кобеляцької міської ради (транспортного засобу) з балансу Комунальної установи «Кобеляцький центр професійного розвитку педагогічних працівників Кобеляцької міської ради Полтавської області» на баланс відділу освіти Кобеляцької міської ради.
 12. Про передачу майна комунальної власності Кобеляцької міської ради (транспортного засобу) з балансу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради на баланс Відділу освіти Кобеляцької міської ради.
 13. Про передачу майна комунальної власності Кобеляцької міської ради (малоцінні необоротні матеріальні активи) з балансу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради на баланс Фінансового відділу Кобеляцької міської ради.
 14. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Кобеляцька міська лікарня» Кобеляцької міської ради на передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності Кобеляцької міської ради та включення його до переліку об’єктів першого типу, що підлягають передачі в оренду через аукціон.
 15. Про надання дозволу Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради на передачу в оренду нерухомого майна комунальної власності Кобеляцької міської ради та включення його до Переліку об’єктів другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.
 16. Про продовження терміну дії контракту з директором комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Кобеляцької міської ради Полтавської області.
 17. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Кобеляцької міської ради Полтавської області та затвердження його в новій редакції.
 18. Про припинення діяльності (закриття) філії «Золотарівська початкова школа» опорного закладу «Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара Кобеляцької міської ради Полтавської області».
 19. Про ліквідацію Перегонівської початкової школи Кобеляцької міської ради Полтавської області.
 20. Про створення Перегонівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» Кобеляцької міської ради Полтавської області.
 21. Про реорганізацію Канавської загальноосвітньої школи I - II ступенів Кобеляцької міської ради Полтавської області шляхом перетворення у Канавську початкову школу Кобеляцької міської ради Полтавської області.
 22. Про реорганізацію Ліщинівської філії опорного закладу «Кобеляцький ліцей № 1 Кобеляцької міської ради Полтавської області» шляхом перетворення у філію «Ліщинівська початкова школа» опорного закладу "Кобеляцький ліцей № 1 Кобеляцької міської ради Полтавської області».
 23. Про реорганізацію Красненської філії опорного закладу «Кобеляцький ліцей № 1 Кобеляцької міської ради Полтавської області» шляхом перетворення у філію «Красненська початкова школа» опорного закладу «Кобеляцький ліцей № 1 Кобеляцької міської ради Полтавської області».
 24. Про ліквідацію Лебединської загальноосвітньої школи I - II ступенів Кобеляцької міської ради Полтавської області.
 25. Про розгляд заяв щодо надання в оренду (надання відмов), поновлення (розірвання) терміну дії договорів оренди земельних ділянок.
 26. Про надання дозволів (відмов) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (користування).
 27. Про розгляд заяв щодо надання дозволів (відмов) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
 28. Про розгляд заяв щодо затвердження (надання відмов у затвердженні) документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність (користування).
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з подальшим посвідченням права користування (оренда) площею 0,0052 га по вул. Шевченка, 3 а в м. Кобеляки Войту Олександру Вікторовичу.
 31. Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 2,39 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу в оренду громадянам Козаченку Андрію Анатолійовичу та Козаченко Каріні Анатоліївні на території Кунівської сільської ради.
 32. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Пивовару Миколі Івановичу.
 33. Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення гр. Кожевнікову Роману Леонідовичу.
 34. Про перейменування вулиці Терешкової в селі Кишеньки на території Кобеляцької міської ради.
 35. Про надання згоди на встановлення огорожі по периметру єврейського кладовища.
 36. Про надання згоди на прийняття державного майна ВАТ «Сокільське» в комунальну власність Кобеляцької міської ради.
 37. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки сільськогосподарського призначення приватної власності на території Кобеляцької міської ради за межами с.Гайове.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь