X позачергова сесія від 18.06.2021

Результати поіменного голосування десятої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 18.06.2021 року.

Перелік прийнятих рішень десятої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання

1. Про внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2021 рік.
2. Про скасування рішення восьмої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 14 травня 2021 року № 35 «Про затвердження документації із землеустрою щодо інвентаризації земель колективної власності для сінокосіння та випасання худоби площею 18,6511 га».
3. Про розгляд заяв щодо надання дозволів (відмов) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність (користування).
4. Про розгляд заяв щодо надання дозволів (відмов) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
5. Про розгляд заяв щодо затвердження (надання відмов у затвердженні) проектної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у власність (користування).
6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах м. Кобеляки Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області.
7. Про припинення договору оренди земельної ділянки площею 0,2162 га в м. Кобеляки по вул. Міжколгоспна, 4 б з ФОП Голтвянською Людмилою Вікторівною.
8. Про надання дозволу гр. Пивовару Миколі Івановичу на викуп у власність орендованої земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,017 га, яка розташована по вулиці Леніна 15 б в селі Світлогірське Полтавського району Полтавської області.
9. Про надання згоди гр. Мисливцю Миколі Володимировичу та Мисливець Надії Миколаївні на поділ земельної ділянки комунальної власності загальною площею 10,3582 га на території адміністративного підпорядкування Кобеляцької міської ради.
10. Про надання згоди гр. Островській Валентині Костянтинівні на поділ земельної ділянки комунальної власності загальною площею 20,5535 га на території адміністративного підпорядкування Кобеляцької міської ради.
11. Про надання дозволу ПСПА «Урожай» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду орієнтовною площею 6,3000 га на території Кобеляцької міської ради в с. Галагурівка Полтавського району Полтавської області.
12. Про проведення інвентаризації земель (надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення на території Кобеляцької міської ради).
13. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки площею 0,3624 га по площі Базарній, 1 а в місті Кобеляки шляхом його розірвання за згодою сторін.
14. Про затвердження договорів оренди та додаткових угод щодо використання  невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв) та додаткових угод на земельні ділянки комунальної власності,  укладених та підписаних міським головою в міжсесійний період.
15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 25,5000 га для ведення фермерського господарства та передачу в оренду гр. Сіроштану Олегу Вікторовичу.
16. Про відмову у наданні в оренду земельної ділянки гр. Логвиненко Тетяні Олексіївні.
17. Про звернення депутатів Кобеляцької міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Полтавської обласної державної адміністрації та Полтавської обласної ради щодо виділення коштів на додаткову доплату медичним працівникам, які були задіяні для надання медичної допомоги хворим на COVID - 19.