A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кобеляцька міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Проекти рішень

Протоколи результатів поіменного голосування восьмої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 14.05.2021 року.

Протокол пленарного засідання восьмої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 14 травня 2021 року


Прийняті рішення пленарного засідання восьмої сесії міської ради восьмого скликання від 14.05.2021 року

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Кобеляцької міської територіальної громади за І квартал 2021 року.
2. Про внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2021 рік.
3. Про затвердження Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 – 2023 роки.
4. Про затвердження Програми будівництва, реконструкції, ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення Кобеляцької міської ради на 2021 рік.
5. Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Кобеляцькій міській раді на 2021 – 2022 роки.
6.  Про внесення змін до Програми профілактики правопорушень в місті Кобеляки на 2020 – 2024 роки.
7.  Про внесення змін до Програми благоустрою міста Кобеляки на 2020 – 2023 роки.
8. Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька міська лікарня» Кобеляцької міської ради на 2021 рік.
9.  Про затвердження Заходів по покращенню надання медичних послуг жителям Кобеляцької міської ради Комунальним некомерційним підприємством «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької міської ради.
10.   Про затвердження Положення про цільовий фонд Кобеляцької міської ради.
11. Про передачу на баланс Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кобеляцької міської ради майна комунальної власності Кобеляцької міської ради (ФАПи).
12.  Про передачу майна комунальної власності Кобеляцької міської ради з балансу Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради на баланс Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.
13. Про затвердження структури та загальної чисельності Відділу освіти Кобеляцької міської ради в новій редакції.
14.  Про внесення змін до рішення шостої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 16.02.2021 № 27 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради та її виконавчих органів у новій редакції»
15. Про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить до комунальної     власності Кобеляцької міської ради та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку об’єктів першого типу, що підлягають передачі в оренду через аукціон. 
16.  Про надання дозволу Кобеляцькому комунальному підприємству «Водоканал Плюс» на передачу в оренду об’єктів системи водопостачання та включення їх до Переліку об’єктів першого типу, що підлягають передачі в оренду через аукціон.
17. Про входження до складу засновників юридичної особи Госпрозрахункове комунальне підприємство «Переволочанське», зміну назви та затвердження Статуту в новій редакції.
18. Про затвердження Положень про конкурс на посади директора та педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Кобеляцької міської ради Полтавської області.
19. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Кобеляцької міської ради Полтавської області.
20. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Кобеляцької міської ради, Порядку укладення контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я Кобеляцької міської ради та Типової форми контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я Кобеляцької міської ради.  
21. Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів підприємств, що належать до комунальної власності Кобеляцької міської ради.
22.  Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Кобеляцької міської ради на праві господарського відання або оперативного управління.
23. Про затвердження договорів оренди та додаткових угод щодо використання нерозподілених та невитребуваних земельних ділянок і земельних часток (паїв), укладених та підписаних міським головою в міжсесійний період з 26 березня 2021 року по 14 травня 2021 року.
24.  Про членство в Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування».
25.  Про затвердження розпорядження Кобеляцького міського голови.
26.  Про звернення депутатів Кобеляцької міської ради.
27.  Про розгляд заяв щодо надання дозволів (відмов) на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
28. Про розгляд заяв щодо надання дозволів (відмов) на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
29. Про розгляд заяв щодо затвердження (надання відмов у затвердженні) проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок у власність (користування).
30. Про розгляд заяв щодо затвердження (надання відмов у затвердженні) технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу земельних ділянок у власність (користування).
31. Про розгляд заяв щодо надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель на території Кобеляцької міської ради.
32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ПрАТ «Київстар». 
33. Про розгляд заяв щодо надання в оренду (надання відмов), поновлення терміну дії договорів оренди земельних ділянок.
34. Про надання в суборенду земельної ділянки, яка знаходилася в користуванні  гр. Петруся Г. Д. площею 0,1767 га на території с. Орлик ПП «РАЗТА».
35. Про затвердження документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель колективної власності для сінокосіння та випасання худоби площею 18,6511 га.
36. Про відмову надання в оренду земельної ділянки ТОВ «ФК «ПРОВІЗОР». 
37.  Про відмову в наданні ТОВ «ФК «ПРОВІЗОР» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. 
38. Про відмову в наданні ТОВ «ФК «ПРОВІЗОР» дозволу на розробку детального плану території земельної ділянки. 
39. Про надання згоди про прийняття в комунальну власність Кобеляцької міської ради електрокардіографа для лікування хворих на туберкульоз.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь