A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кобеляцька міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Веб-Дошка Пошани


 

РІЗУН РОКСОЛАНА ЛЮБОМИРІВНА – член громадської організації "Кобеляцький краєзнавець", автор дослідницьких робіт "Творчий шлях Заслуженого працівника культури України Ніни Уварової-Латинської та самодіяльного народного ансамблю танцю "Барвінок", "Життєвий і творчий шлях письменника Юрія Дольд-Михайлика", "Садово-паркове мистецтво м.Кобеляки", "Кобеляцьке повітове земство як орган місцевого самоврядування", - за творчий внесок в краєзнавчу скарбницю Кобеляччини та активну участь в громадському житті.
 


ДУБИНА ЯКИМ ІЛАРІОНОВИЧ - член громадської організації "Кобеляцький краєзнавець", автор історико-краєзнавчого нарису "Кобеляки", вчитель, історик, почесний громадянин м.Кобеляки, - за творчий внесок в краєзнавчу скарбницю Кобеляччини та активну участь в громадському житті.


ВАРИЧ ЛЮБОВ МИКОЛАЇВНА,- член Кобеляцької районної громадської організації "Літератор" (жителька с.Ліщинівка), автор книг "Слово велику силу має, усе на світі подолає", "Сказання про Кобеляцький край", поеми про Тараса Шевченка "Провісник народу, апостол, пророк",  - за вагомі творчі здобутки, які утверджують духовні цінності нашого народу та активну громадську позицію.ЗАДОРОЖНІЙ МИХАЙЛО ІВАНОВИЧ - член Кобеляцької районної громадської організації "Літератор" (житель с.Солошине), автор збірки поезії "Над Дніпром, над степом",  - за вагомі творчі здобутки, які утверджують духовні цінності нашого народу та активну громадську позицію.


ПАСЬКО ІВАН ПАВЛОВИЧ - член громадської організації "Кобеляцький краєзнавець", автор історико-краєзнавчого нарису "Переволочна", вчитель, історик, - за творчий внесок в краєзнавчу скарбницю Кобеляччини та активну участь в громадському житті.
 


ЧЕРНЯВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР СЕМЕНОВИЧ, член Кобеляцької районної громадської організації «Літератор», автор книг «Кобеляччина на межі тисячоліть», «Свята земля очима паломника», «Перелом» (в 2-х томах), «Народна дипломатія», «Повернення до витоків», - за вагомі творчі здобутки, які утверджують духовні цінності нашого народу та активну громадську позицію.

Народна дипломатія. Документальна розповідь.ФОЛЬКЛОРНИЙ КОЛЕКТИВ "ВОРСКЛА"  (художній керівник-гармоніст Віктор Фесюра, скрипалька Тетяна Кучерявенко, звукоімітатор Володимир Заїка, сопілкар Олексій Вакулинський). Кобеляцькі троїсті музики об’їздили півсвіту, вибороли десятки найвищих творчих нагород і звань, щиро й самовіддано прославляючи рідні Кобеляки, - за відродження, популяризацію і розвиток української культури, збагачення музичної скарбниці козацького народу, професіоналізм, патріотичну діяльність, вагомі творчі здобутки.АНОХІНА НІНА ГРИГОРІВНА – високопрофесійний артист, музикант-віртуоз, вокаліст, талановитий організатор та керівник самодіяльних хорових колективів, музичний редактор, - за вагомий внесок у розвиток самобутнього народного мистецтва Кобеляцького краю, високий рівень підготовки самодіяльних аматорів сцени та професійну виконавську майстерність. 

НАРОДНИЙ АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ "БАРВІНОК"  (сучасний склад: керівник Володимир Уткін, учасники Надія Уткіна, Олена Лашко, Жанна Пашко, Олександр та Оксана Ісип, Андрій Луценко, Оксана Коваленко, Сергій Янча, Сергій Слюсар, Наталія Приймак, Віктор Фесюра, Зінаїда Денисенко, Валерій та Любов Рибалко, Володимир Ломов, Наталія Чиркова). Кобеляцькі танцюристи успішно виступають на сценах Полтавської області з танцями "Василечки", "Чорбівські підківки", "Кружало", "Рогоза". У 2015 році колектив підтвердив звання "Народного", - за відродження, популяризацію і розвиток української культури та вагомий внесок у розвиток самобутнього народного мистецтва Кобеляцького краю.КОЛЕСНИК АНАТОЛІЙ МИХАЙЛОВИЧ – журналіст, лауреат премії Спілки журналістів України "Золоте перо", член-кореспондент Української екологічної академії наук, ініціатор і засновник громадської організації "Кобеляцьке земляцтво", автор статей, книг та творчих виставок, - за вагомі творчі та наукові здобутки, високий професіоналізм, прославлення рідного краю. 

МАГДА ІВАН ІВАНОВИЧ – народний депутат України ІІ скл. (брав участь в ухваленні Конституції України 1996 р.), колишній заступник міністра енергетики України, Заслужений електроенергетик України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, автор 4 книг, 80 наукових статей та 24 професійних винаходів у галузі енергетики, - за вагомі творчі та наукові здобутки, високий професіоналізм, багаторічну діяльність по задоволенню соціально-економічних та культурних потреб жителів міста Кобеляки. 

Кобеляцький районний будинок дитячої та юнацької творчості ім. Миколи Касьяна - за створення зразкових умов для виявлення та розвитку індивідуальних нахилів, інтересів, здібностей дітей та юнацтва, творчий підхід до оновлення змісту позашкільної освіти, активну участь гуртківців у масових заходах громади м. Кобеляки.
 


Голяник Валентин Платонович – член громадської організації «Кобеляцький краєзнавець», Почесний громадянин Кобеляцького районну, автор книг «Трагічні сторінки моєї Вітчизни», «Заради життя на землі», «Повість про батька», «Від Кобеляк до Кобеляк через станції Арциз і Дружба».
Голяник Валентин Платонович народився в селі Іванівка (нині Василівка), виріс і нині проживає в селі Перегонівка Кобеляцького району. Після закінчення 7-ми класів вимушений був ходити за 10 кілометрів у село Красне, щоб отримати хоча б середню освіту. По закінченню служби поїхав по путівці, виданій військовою частиною, на будівництво дороги «Дружби» в Китай. Із 1962 по 1966 роки працював водієм у Кобеляцькому АТП, а пізніше, аж до виходу на пенсію і 1988 році, в колгоспі. Має стаж шофера 42 роки. За сумлінну працю в 1970 році був нагороджений медаллю «За доблесний труд». У 2003 році ювілейною медаллю «За заслуги ІІІ ступеню». Із 2003 року є членом Асоціації дослідників голодоморів в Україні. Був делегатом 7-8-9 з’їздів АДГУ, які відбувалися в Києві. У 74 річницю національної скорботи по жертвах голодомору 1932-1933р.р відмічений Грамотою Асоціації. В 2010 році рішенням сесії Кобеляцької районної ради було присвоєно звання «Почесний громадянин Кобеляцького району». Валентин Голяник член Кобеляцької районної організації «Літератор», член громадської організації «Кобеляцький краєзнавець». В 2013 році Голяник В.П відзначений грамотою обласної ради.
Книги Валентина Платоновича- це матеріалізований результат від його систематичної роботи по збиранню спогадів людей про голод і війну.
Автор над створенням панорам тих страшних подій працював безоплатно.
Книги Валентина Голяника «Трагічні сторінки моєї Вітчизни», «Заради життя на землі» - це могутня зброя в боротьбі з ворогами української нації. Це надійний захист для недопущення нового геноциду громадян нашої країни. Це настанова, наказ нашим послідовникам, нащадкам. Це заповіт дітям, внукам, правнукам.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь