Техніко-економічні обгрунтування

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України. Якість та інші фізико-хімічні характеристики відповідно вимогам ДСТУ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового і комунально-побутового призначення. Технічні умови». (опубліковано 23.09.2021)

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника для забезпечення виробничих завдань та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері машин для обробки даних. (опубліковано 16.09.2021)

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно технічним умовам та стандартам для забезпечення виконання проєкту-переможця обласного конкурсу “Автономне вуличне освітлення, село Сінне” на території Кобеляцької міської ради. (опубліковано 10.09.2021)

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно технічним умовам та стандартам для забезпечення виконання проєкту-переможця обласного конкурсу “Автономне вуличне освітлення, село Сінне” на території Кобеляцької міської ради. (опубліковано 25.08.2021)

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно технічним умовам та стандартам передбаченим законодавством України. Якість та інші фізико-хімічні характеристики відповідно вимогам ДСТУ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового і комунально-побутового призначення. Технічні умови». (опубліковано 25.08.2021)

Техніко-економічне обгрунтування закупівлі послуг з підключення закладів соціальної інфраструктури до широкосмугового доступу до Інтернету за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості. (опубліковано 19.08.2021)