A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кобеляцька міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Сьома сесія

Протокол засідання сьомої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 26.03.2021


Протоколи поіменного голосування сьомої сесії восьмого скликання ч. 1 (оприлюднено 26.03.2021)

Протоколи поіменного голосування сьомої сесії восьмого скликання ч. 1 (оприлюднено 26.03.2021)

Протоколи поіменного голосування сьомої сесії восьмого скликання ч. 1 (оприлюднено 26.03.2021)


Прийняті рішення сьомої сесії міської ради восьмого скликання від 26.03.2021 року 

(оприлюднено 26.03.2021)

1. Про проведення закритого засідання сьомої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання.
2. Про внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2021 рік.
3. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Кобеляцької міської громади на 2021 рік.
4. Про затвердження Програми діяльності та утримання трудового  архіву Кобеляцької міської ради на 2021 – 2023 роки.
5. Про затвердження Програми фінансування установи природно-заповідного фонду регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» на 2021 – 2023 роки.
6. Про затвердження кількісного та персонального складу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.
7. Про план роботи Кобеляцької міської ради на 2021 рік.
8. Про затвердження розпоряджень Кобеляцького міського голови.
9. Про передачу на баланс Відділу освіти Кобеляцької міської ради майна комунальної власності Кобеляцької міської ради.
10. Про передачу на баланс Відділу культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради майна комунальної власності Кобеляцької міської ради.
11. Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору та порядок призначення на посаду директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Кобеляцької міської ради.
12. Про надання дозволу Кобеляцькому центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кобеляцької міської ради на списання дебіторської заборгованості ліквідованого банку АК АПБ «Україна».
13. Про надання права Кобеляцькому міському голові на укладення цивільно-правових договорів від імені Кобеляцької міської ради з адвокатами на правову допомогу.
14. Про укладення договорів про відшкодування вартості препаратів інсуліну з аптеками ПП «Гелаксі Фарм» та ТОВ «Фірма Айлант ЛТД», що здійснюють відпуск препаратів інсуліну.
15. Про внесення змін до рішення сорок п’ятої позачергової сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання від 06.12.2019 № 8 «Про затвердження Програми благоустрою міста Кобеляки на 2020 – 2023 роки».
16. Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 17.12.2020 № 1 «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій та затвердження Положення про постійні комісії».
17. Про використання транспортних засобів, що перебувають у комунальній власності міської ради, для перевезення жителів громади та затвердження автобусних маршрутів.
18. Про передачу в тимчасове користування Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька міська лікарня» Кобеляцької міської ради службового медичного автомобіля.
19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування Державному підприємству «Агентство місцевих доріг Полтавської області».
20. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам.
21. Про надання дозволів на розробку технічних документацій.
22. Про внесення змін до рішення п′ятдесят другої позачергової сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання від 06.11.2020 № 4 «Про надання дозволу  Немудрій Людмилі Вікторівні на розробку технічної документації із землеустрою на земельну ділянку по вул. 1 Травня, 32 а в м. Кобеляки».  
23. Про надання дозволу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на розробку технічної документації із землеустрою на земельну ділянку по вул. Раїси Кириченко, 41 а в м. Кобеляки.
24. Про надання дозволу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на розробку технічної документації із землеустрою на земельну ділянку по вул. Дружби, 4 а в м. Кобеляки.
25. Про відмову у наданні дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ТОВ «ТД-ПААЗ» для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення.
26. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. 
27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 20,0000 га для створення громадських сіножатей і пасовищ.
28. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 89,0000 га для створення громадських сіножатей і пасовищ.
29. Про погодження документації із землеустрою на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності Масичу Олександру Федоровичу.
30. Про погодження документації із землеустрою на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності Безкібальному Олегу Вікторовичу.
31. Про погодження документації із землеустрою на розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності Малеці Олексію Анатолійовичу.
32. Про надання в оренду земельної ділянки площею 0,1800 га по вул. Полтавська, 35 в місті Кобеляки Танському Миколі Павловичу.
33. Про відмову Темченку Олександру Васильовичу щодо передачі в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 26 га.
34. Про відмову у наданні в оренду земельної ділянки площею 12 га в с. Підгора гр. Казим-Заде Олександру Миколайовичу.
35. Про передачу  в постійне користування земельної ділянки площею 0,1736 га по вул. Батиря, 6 Північно-Східному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м. Суми).
36. Про відмову щодо надання у постійне користування земельної ділянки Державній податковій службі України для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади. 
37. Про укладання угоди щодо використання земельної ділянки (паю) з ПП «Агро-Центр-Омега» (Варяник М. В.).
38. Про укладання угоди щодо використання земельної ділянки (паю), власник якої помер, загальною площею 2,8800 га (Лебединська с/р).
39. Про відмову Кожевнікову Роману Леонідовичу в  укладенні договору про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки за адресою: с. Кишеньки, вул. Приморська, будинок 7.
40. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту із землеустрою зі зміною цільового призначення земельної ділянки площею 0,2367 га по площі Перемоги, б. 2 в м. Кобеляки ТОВ «ФК «ПРОВІЗОР».
41. Про відмову ТОВ «ФК «ПРОВІЗОР» у наданні дозволу на розробку детального плану  території земельної ділянки площею 0,2367 га по площі Перемоги, б. 2 в м. Кобеляки.
42. Про відмову ФГ «Злагода 2017» щодо передачі в оренду земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 10,2489  га.
43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в оренду Дорошенко Валерії Віталіївні.
44. Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність Кобеляцької міської ради.
45. Про встановлення відсотку орендної плати при укладанні договорів оренди на земельні ділянки.
46. Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон). 
47. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту м. Кобеляки Кобеляцької міської ради.
48. Про розгляд заяв землекористувачів на обробіток невитребуваних та не переоформлених земельних часток (паїв).
49. Про надання права Кобеляцькому міському голові в міжсесійний період на укладання та підписання договорів оренди та додаткових угод щодо використання нерозподілених та не витребуваних  земельних ділянок і земельних часток (паїв).
50. Про вивчення та запровадження досвіду Козельщинської селищної ради щодо використання земель запасу державної форми власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.
51. Про скасування незаконно прийнятих актів колишніх органів місцевого самоврядування, правонаступником яких є Кобеляцька міська рада.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь