Кобеляцький район, Полтавська область

Скляренко Микола Володимирович

СКЛЯРЕНКО МИКОЛА ВОЛОДИМИРОВИЧ      Народився 25 серпня 1929 року в селі Пархомівка Краснокуцького району Харківської області. Трудовий шлях розпочав в 1943 році.  В Харкові займав посаду секретаря Харківського районного комітету комсомолу, в Кобеляках працював на посадах начальника районного відділу культури, директора середньої школи № 2 ім. О. Гончара та директора Кобеляцького державного музею літератури і мистецтва. Під його керівництвом в Кобеляках створено багато творчих колективів, суттєво збільшена експозиційна база музею. Нагороджений урядовою нагородою – орденом Трудового Червоного Прапора.

За вагомий особистий внесок у розвиток освіти, культури і мистецтва в місті Кобеляки рішенням двадцять шостої сесії Кобеляцької міської ради п’ятого скликання від 25 травня 2010 року Скляренку Миколі Володимировичу присвоєно звання "Почесний громадянин міста Кобеляки".

Помер 21 травня 2014 року, похований на кладовищі в місті Кобеляки.