A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кобеляцька міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Прийняті рішення

Протокол шостої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 16.02.2021 року

Прийняті рішення шостої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 16.02.2021

1. Про внесення змін до Регламенту Кобеляцької міської ради восьмого скликання.
2. Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 17.12.2020 № 1 «Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій та затвердження Положення про постійні комісії».
3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Кобеляцької міської ради за 2020 рік
4. Про затвердження звіту про виконання бюджету Бродщинської сільської ради за 2020 рік.
5. Про затвердження звіту про виконання бюджету Василівської сільської ради за 2020 рік.
6. Про затвердження звіту про виконання бюджету Вільховатської сільської ради за 2020 рік.
7. Про затвердження звіту про виконання бюджету Дашківської сільської ради за 2020 рік.
8. Про затвердження звіту про виконання бюджету Золотарівської сільської ради за 2020 рік.
9. Про затвердження звіту про виконання бюджету Іванівської сільської ради за 2020 рік.
10. Про затвердження звіту про виконання бюджету Канавської сільської ради за 2020 рік.
11. Про затвердження звіту про виконання бюджету Красненської сільської ради за 2020 рік.
12. Про затвердження звіту про виконання бюджету Кунівської сільської ради за 2020 рік.
13. Про затвердження звіту про виконання бюджету Лебединської сільської ради за 2020 рік.
14. Про затвердження звіту про виконання бюджету Лучківської сільської ради за 2020 рік.
15. Про затвердження звіту про виконання бюджету Озерянської сільської ради за 2020 рік.
16. Про затвердження звіту про виконання бюджету Орлицької сільської ради за 2020 рік.
17. Про затвердження звіту про виконання бюджету Підгорянської сільської ради за 2020 рік.
18. Про затвердження звіту про виконання бюджету Придніпрянської сільської ради за 2020 рік.
19. Про затвердження звіту про виконання бюджету Світлогірської сільської ради за 2020 рік.
20. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сухинівської сільської ради за 2020 рік.
21. Про затвердження звіту про виконання бюджету Шенгурівської сільської ради за 2020 рік.
22. Про внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2021 рік.
23. Про затвердження керуючого справами (секретаря) Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.
24. Про прийняття до сфери управління Відділу освіти Кобеляцької міської ради закладів освіти.
25. Про прийняття до сфери управління Відділу культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради закладів культури та комунальних підприємств.
26. Про затвердження Положення про Відділ культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради у новій редакції, внесення змін до структури та загальної чисельності працівників Відділу культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради.
27. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради та її виконавчих органів у новій редакції. 
28. Про затвердження Положення про оплату праці, умови, диференційовані показники та розміри преміювання керівників комунальних некомерційних підприємств закладів охорони здоров’я, засновником яких є Кобеляцька міська рада.
29. Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька міська лікарня» Кобеляцької міської ради на 2021 рік.
30. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Бродщинської сільської ради. 
31. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Василівської сільської ради. 
32. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Вільховатської сільської ради. 
33. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Дашківської сільської ради. 
34. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Золотарівської сільської ради. 
35. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Іванівської сільської ради. 
36. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Канавської сільської ради. 
37. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Красненської сільської ради. 
38. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Кунівської сільської ради. 
39. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Лебединської сільської ради. 
40. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Лучківської сільської ради. 
41. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Озерянської сільської ради. 
42. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Орлицької сільської ради. 
43. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Підгорянської сільської ради. 
44. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Придніпрянської сільської ради. 
45. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Світлогірської сільської ради. 
46. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Сухинівської сільської ради.
47. Про затвердження передавального акту балансових рахунків, матеріальних цінностей, активів та зобов'язань Шенгурівської сільської ради. 
48. Про передачу на баланс Кобеляцькому комунальному підприємству «Водоканал Плюс» об’єктів системи водопостачання та системи вуличного освітлення.
49. Про входження до складу засновників юридичної особи Місцевої пожежної команди № 2 с. Озера та затвердження Положення в новій редакції.
50. Про прийняття юридичної особи Регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський» до комунальної власності Кобеляцької міської ради, входження до складу засновників.
51. Про перейменування Кобеляцького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кобеляцької міської ради, затвердження Положення, структури та загальної чисельності працівників.
52. Про ліквідацію юридичної особи Кобеляцького центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кобеляцької міської ради.
53. Про прийняття приміщення Світлогірської амбулаторії загальної практики сімейної медицини у комунальну власність Кобеляцької міської ради.
54. Про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить до комунальної власності Кобеляцької міської ради та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку другого типу, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.
55. Про безоплатну передачу земельних ділянок у власність громадянам.
56.Про надання дозволів на розробку технічних документацій та проектів із землеустрою.
57.Про надання в оренду земельних ділянок.
58.Про внесення змін до рішення п’ятдесят другої позачергової сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання від 06.11.2020 № 4 «Про надання дозволу Борисенко Ніні Володимирівні на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Кутузова в м. Кобеляки».
59.Про припинення договору оренди земельної ділянки (с. Світлогірське).
60.Про припинення договору оренди земельної ділянки (с. Шенгури).
61.Про проведення земельних торгів у формі аукціону (аукціон).
62.Про затвердження площі м. Кобеляки.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь