Регуляторна політика

2021 рік.

Аналіз регуляторного впливу проєкту рішення Кобеляцької міської ради «Про встановлення на території Кобеляцької міської  територіальної громади місцевих податків та зборів». (оприлюднено 07.06.2021)

Проєкт рішення "Про встановлення на території Кобеляцької міської територіальної громади місцевих податків та зборів"  (оприлюднено 07.06.2021)

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Кобеляцької міської ради «Про встановлення на території Кобеляцької міської територіальної громади місцевих податків та зборів» та аналізу його регуляторного впливу. (оприлюднено 04.06.2021)

Рішення другої позачергової сесії міської ради восьмого скликання від 17.12.2020 № 8 "Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік. (оприлюднено 07.06.2021)

2020 рік.

Проект рішення "Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік".

Аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акту Кобеляцької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік».