Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) на території м. Кобеляки (проект)

                                                                                        

 
 

 

КОБЕЛЯЦЬКА МІСЬКА РАДА
Кобеляцького району Полтавської області
вул.Касьяна, 29, м. Кобеляки, Кобеляцького району Полтавської області, 39200, тел./факс: (05343) 3-12-05
 e-mail:kobelyaki@ua.fm Код ЄДРПОУ 21051562

 

 ПРОЕКТ РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 
____ ______________2017                                                                                         № _____

 
Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива
(крім безалкогольного) на території м. Кобеляки 


            З метою недопущення поширення проявів вживання неповнолітніми алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пияцтва, порушень громадського порядку та дотримання тиші у нічний час доби, відповідно до ст.ст. 25, 30, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», ст. 16 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», п. 7 Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, затверджених Постановою КМУ від 30.07.2996 року № 854, виконавчий комітет Кобеляцької міської ради  
вирішив:

  1. Заборонити продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) на території міста Кобеляки у стаціонарних об’єктах торгівлі, малих архітектурних формах та у закладах торгівлі, розміщених в окремих будівлях, крім закладів ресторанного господарства, у період з 21.00 години вечора до 07.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята. 
  2. Заборонити закладам ресторанного господарства (кафе, бари, ресторани) продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного) у тарі виробника та на винос на території міста Кобеляки у період з 21.00 години вечора до 07.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята. 
  3. Дія цього рішення поширюється на всіх суб'єктів господарювання на території міста Кобеляки незалежно від форм власності, які зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, отриману згідно з вимогами законодавства.
  4. Суб’єктам господарювання міста Кобеляки рекомендувати інформувати покупців про прийняте Кобеляцькою міською радою рішення щодо заборони реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива на території міста Кобеляки у період з 21.00 години вечора до 07.00 години ранку щоденно, враховуючи вихідні дні та свята.
  5. Апарату Кобеляцької міської ради доручити довести вимоги цього рішення до відома всіх суб'єктів  підприємницької діяльності на території міста Кобеляки, які підпадають під його дію.
  6. Кобеляцькому ВП ГУНП в Полтавській області рекомендувати  активізувати роботу щодо посилення контролю за дотриманням вимог статей 178, 182 Кодексу України про адміністративні порушення з метою недопущення розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на вулицях, у закритих спортивних спорудах, у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту та в інших заборонених законом місцях, появи в громадських місцях у нетверезому стані, сприяти захисту населення від шкідливого впливу шуму та дотриманню правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях.
  7. Це рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення в місцевих друкованих засобах масової інформації та/або на офіційному веб-сайті Кобеляцької міської ради.

 
 

Кобеляцький міський голова                                                                             О.О. Копелець

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь