Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Кобеляцької міської ради «Положення про порядок проведення на території м. Кобеляки

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Кобеляцької міської ради (www.kob-mr.3dn.ru) у розділі "РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА" 01 квітня 2016 року оприлюднено проект рішення виконавчого комітету Кобеляцької міської ради «Положення про порядок проведення на території м. Кобеляки виставково-ярмаркової торгівлі». Із паперовим текстом проекту цього рішення можна ознайомитись в Кобеляцькій міській раді щоденно з 8 до 16 години 30 хвилин, крім суботи і неділі, перерва з 12 до 13 години.
       Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань щодо проекта рішення виконавчого комітету Кобеляцької міської ради про «Положення про порядок проведення на території м. Кобеляки виставково-ярмаркової торгівлі» приймаються у письмовій формі до 01.05.2016 року за адресою:
39200 м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29 Кобеляцька міська рада.
Телефони для довідок:  3-16-00.

Оприлюднено:  01.04.2016 року в 11:26