Кобеляцький район, Полтавська область

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Кобеляцької міської ради «Положення про порядок проведення на території м. Кобеляки

Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Кобеляцької міської ради (www.kob-mr.3dn.ru) у розділі "РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА" 01 квітня 2016 року оприлюднено проект рішення виконавчого комітету Кобеляцької міської ради «Положення про порядок проведення на території м. Кобеляки виставково-ярмаркової торгівлі». Із паперовим текстом проекту цього рішення можна ознайомитись в Кобеляцькій міській раді щоденно з 8 до 16 години 30 хвилин, крім суботи і неділі, перерва з 12 до 13 години.
       Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань щодо проекта рішення виконавчого комітету Кобеляцької міської ради про «Положення про порядок проведення на території м. Кобеляки виставково-ярмаркової торгівлі» приймаються у письмовій формі до 01.05.2016 року за адресою:
39200 м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29 Кобеляцька міська рада.
Телефони для довідок:  3-16-00.

Оприлюднено:  01.04.2016 року в 11:26