Постійні комісії

Затверджено рішенням другої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 17.12.2020 № 1 "Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій та затвердження Положення про постійні комісії"

зі зміни:

- рішення сьмої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 26.03.2021 № 16 "Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 17.12.2020 № 1 "Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій та затвердження Положення про постійні комісії";

- рішення шостої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання 16.02.2021 № 2 "Про внесення змін до рішення другої позачергової сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 17.12.2020 № 1 "Про утворення постійних комісій міської ради, затвердження їх складу, обрання голів комісій та затвердження Положення про постійні комісії".

Постійна комісія мандатна та з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, дотримання прав людини, громадського правопорядку, законності та запобігання корупції:

1.Фещенко Василь Васильович – голова комісії.
2.Немудрий Віталій Миколайович
3.Гречаний Володимир Анатолійович
4.Крайнюк Наталія Володимирівна

Постійна комісія з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін:
1.Шевченко Таміла Вячеславівна – голова комісії.
2.Таранушич Анатолій Олексійович
3.Жуков Володимир Володимирович
4.Ященко Марина Ігорівна
5.Фесюра Віктор Олександрович

Постійна комісія з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків:
1.Мельник Андрій Іванович – голова комісії.
2.Омеляненко Вікторія Миколаївна
3.Ялова Алла Станіславівна
4.Гординська Тамара Василівна
5.Горбенко Олександр Григорович

Постійна комісія з питань містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку, та підприємництва:
1.Попик Микола Сергійович – голова комісії.
2.Проценко Ігор Андрійович
3.Василенко Роман Володимирович
4.Слав’янський Олег Володимирович
5.Кіптілий Василь Анатолійович

Постійна комісія з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку:
1.Андрієнко Микола Іванович – голова комісії.
2.Ясинська Ніна Анатоліївна
3.Рафальський Василь Олександрович