Постійна комісія з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін

Протокол засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін від 11 червня 2021 року, рекомендації від 11.06.2021.

Протокол засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін від 11 травня 2021 року , рекомендації від 11.05.2021.

Протокол засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін від 18 березня 2021 року, рекомендації від 18.03.2021.

Протокол засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін від 22 січня 2021 року.

Протокол засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін від 28 грудня 2020 року.