Постійна комісія з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку

Протокол спільного засідання постійних комісій міської ради з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку, з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків, мандатної та з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, дотримання прав людини, громадського правопорядку, законності та запобігання корупції та з питань містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв'язку та підприємництва від 13.07.2021.

Протокол спільного засідання постійної комісії міської ради з питань екології, природних ресурсів, земельних відносин та агропромислового розвитку та робочої групи по підготовці проєктів рішень з питань земельних відносин від 16.06 2021.