A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кобеляцька міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Положення про відзнаки міського рівня

Додаток № 1 
до рішення позачергової 
десятої сесії Кобеляцької 
міської ради сьомого скликання 
від 06.12.2016 року

ПОЛОЖЕННЯ
про відзнаки міського рівня

1. Загальні положення.
1.1. Відзнаки міського рівня (далі – Відзнаки) є формою відзначення громадян та трудових колективів підприємств, установ і організацій, за заслуги у забезпеченні реалізації програм соціального і економічного розвитку міста Кобеляки, здійснення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, а також за сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, активну участь у вихованні підростаючого покоління, миротворчу, благодійну діяльність та з нагоди державних, професійних свят, пам’ятних, ювілейних дат.
1.2. Відзнаки встановлюються рішенням міської ради, виконавчого комітету та/або розпорядженням міського голови.
1.3. Фінансування пов’язане з реалізацією даного Положення здійснюється за рахунок коштів міського бюджету.
2. Нормативні акти про відзнаки міського рівня.
2.1. Нормативні акти про Відзнаки складаються з рішень міської ради, рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови, що стосуються даного питання.
3. Види відзнак міського рівня.
 3.1. Відзнаками Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету є:
3.1.1. Звання «Почесний громадянин міста Кобеляки»;
3.1.2. «Почесна грамота Кобеляцької міської ради»;
3.1.3. «Грамота Кобеляцької міської ради»;
3.1.4. «Електронна Дошка пошани Кобеляцької міської ради»;
3.2. Почесними відзнаками Кобеляцького міського голови є:
3.2.1.  «За заслуги перед містом»;
3.2.2. «За відданість справі»;
3.2.3. «За розвиток українського спорту»;
3.2.4. «Знання, серце, душу – людям»;
3.2.5. «За оборону рідної держави»;
 
4. Положення про відзнаки міського рівня.
4.1. Кобеляцька міська рада затверджує:
4.1.1. Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Кобеляки»;
4.1.2. Положення про відзнаку міської ради та її виконавчого комітету «Почесна грамота Кобеляцької міської ради»;
4.1.3. Положення про відзнаку міської ради та її виконавчого комітету «Грамота Кобеляцької міської ради»;
4.1.4 Положення про електронну Дошку пошани Кобеляцької міської ради
4.2 Кобеляцький міський голова затверджує:
4.2.1.  Положення про Почесні відзнаки міського голови.
4.3. Положення про Відзнаки визначають підстави для нагородження, містять опис відзнак (в разі необхідності), а також встановлюють порядок нагородження, вручення, носіння відзнак та інші правила.
5. Нагородження відзнаками міського рівня.
5.1. Відзнаками можуть бути нагороджені громадяни України та іноземні громадяни, які зробили значний особистий внесок у розвиток міста, посадові особи органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, депутати міської ради, трудові колективи підприємств, установ і організацій.
5.2. Нагородження Відзнаками проводиться на підставі рішення міської ради, рішення виконавчого комітету міської ради та/або розпорядження міського голови.
5.3. Нагородженому вручається  Відзнака, документ, що засвідчує нагородження Відзнакою.
6. Почесні звання міста Кобеляки.
6.1. Встановлюються такі почесні звання у місті Кобеляки:
6.1.1. «Почесний громадянин міста Кобеляки».
6.1.1.1. Звання «Почесний громадянин міста Кобеляки» присвоюється з метою визнання особливо видатних заслуг громадян перед містом.
6.1.1.2. Звання «Почесний громадянин міста Кобеляки» може бути присвоєно будь-якому громадянину України, а також видатним іноземним громадянам, які одержали визнання жителів міста Кобеляки.
7. Відзнаки Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету.
7.1. У місті Кобеляки встановлюються такі відзнаки Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету:
7.1.1. «Почесна грамота Кобеляцької міської ради»;
7.1.2. «Грамота Кобеляцької міської ради»;
7.1.3. «Електронна Дошка пошани Кобеляцької міської ради»
7.2. Відзнаками Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету нагороджуються громадяни та трудові колективи підприємств, установ і організацій за заслуги у забезпеченні реалізації програм соціального і економічного розвитку міста Кобеляки, здійснення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, проведенні заходів щодо забезпечення законності, прав і свобод громадян, а також за сумлінну працю, вагомі трудові досягнення, активну участь у вихованні підростаючого покоління, миротворчу, благодійну діяльність та з нагоди державних, професійних свят, пам’ятних, ювілейних дат.
7.3. Відзнаками Кобеляцької міської ради та її виконавчого комітету можуть бути нагороджені громадяни України, які як правило, проживають на території міста та зробили значний особистий внесок у розвиток міста, посадові особи органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, депутати міської ради, трудові колективи підприємств, установ і організацій.
8. Почесні відзнаки Кобеляцького міського голови.
 8.1. У місті Кобеляки встановлюються такі Почесні відзнаки Кобеляцького міського голови:
8.1.1. «За заслуги перед містом» – для нагородження видатних і талановитих особистостей, які зробили вагомий особистий внесок у розвиток будь-якої сфери життєдіяльності міста, здійснення ефективної діяльності органів місцевого самоврядування, збагачення і збереження національної історико-культурної спадщини, плідну благодійну, гуманістичну та громадську діяльність, мають високі трудові досягнення, професійну майстерність тощо. Почесною відзнакою міського голови «За заслуги перед містом» можуть бути нагороджені громадяни України та іноземні громадяни, які зробили значний особистий внесок у розвиток міста, посадові особи органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади, депутати міської ради.
8.1.2. «За відданість справі» - для нагородження видатних і талановитих особистостей, які зробили вагомий внесок у справу навчання й виховання зростаючого покоління, за багаторічну творчу працю, високий професіоналізм.
8.1.3. «За розвиток українського спорту» - для нагородження видатних і талановитих особистостей, які зробили вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури й спорту в місті Кобеляки, за багаторічну плідну працю, високий професіоналізм
8.1.4. «Знання, серце, душу – людям» - для нагородження видатних і талановитих особистостей, які зробили вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, медичної практики, профілактики, діагностики й лікування професійних захворювань.
8.1.5. «За оборону рідної держави» - для нагородження видатних і талановитих особистостей, які зробили вагомий внесок у забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів громадян на засадах верховенства права
9. Виготовлення відзнак міського рівня та документів, що посвідчують нагородження ними.
9.1. Виготовлення бланків «Почесна грамота Кобеляцької міської ради», «Грамота Кобеляцької міської ради», медалей, нагрудних знаків до Почесних звань міста Кобеляки, нагрудних знаків нагороджених Відзнаками, а також документів, що посвідчують нагородження ними, здійснюється на замовлення виконавчого комітету міської ради відповідно до потреб.
10. Попередній розгляд питань щодо нагородження.
 10.1. Попередній розгляд питань щодо нагородження «Почесною грамотою Кобеляцької міської ради», «Грамотою Кобеляцької міської ради»,  відзнаки міського голови, здійснюється міським головою, секретарем міської ради, заступником міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради згідно з розподілом функціональних обов’язків.
10.2. Попередній розгляд питань пов’язаних з присвоєнням звання «Почесний громадянин міста Кобеляки» здійснює відповідна Комісія, склад якої затверджується виконавчим комітетом міської ради.
11. Порядок зберігання відзнак міського рівня.
 11.1. Нагороджені Відзнаками, повинні дбайливо ставитись до їх схоронності. У разі втрати Відзнак нагороджені зберігають свої права на них відповідно до Положень.
11.2. Нагородженому можуть бути видані дублікати документів про нагородження відповідною Відзнакою, якщо буде визнано, що втрата Відзнаки сталася внаслідок стихійного лиха, бойових дій або з інших причин, що не залежать від нагородженого.
11.3. Дублікати Відзнак не видаються.
12. Зберігання відзнак міського рівня після смерті нагородженого.
12.1. Після смерті нагородженого, за наявності спадкоємців Відзнака залишається у сім’ї померлого, без права носіння.
12.2. За згодою спадкоємців, або в разі їх відсутності, Відзнаки а також їхня атрибутика можуть бути передані на тимчасове або постійне зберігання в міський краєзнавчий музей або приймаються на зберігання в архів міста.
12.3. Передані краєзнавчому музею або архіву на постійне зберігання Відзнаки та їхня атрибутика, спадкоємцям померлого не повертаються.
13. Порядок вивезення відзнак міського рівня за межі України.
13.1. Особи нагороджені Відзнаками, або їх спадкоємці у разі виїзду за межі України мають право вивозити вищезазначені Відзнаки, а також документи про нагородження ними.
 

Секретар міської ради                                                      Ю.О.Телятник

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь