Кобеляцький район, Полтавська область

Овдієнко Людмила Миколаївна

ОВДІЄНКО ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА     Народилася 1 травня 1948 року в селі Нова Гребля  Роменського району Сумської області. Трудовий шлях розпочала в 1966 році у лохвицькій районній газеті "Зоря".  В Кобеляках у районній газеті "Колос" пропрацювала 38 років, із 1991 по 2006 рік була її головним редактором.   Член Національної спілки письменників України з 1979 року, член Міжнародної асоціації письменників та публіцистів, авторка поетичних збірок  "Весняна  повінь", "Довіра", "Зліва , де серце", "Не прощаюся", "Не вистачає тиші для молитви", книг прози "Вибір", "Дорога до себе", "Ми більше не вороги". Лауреат Всеукраїнської літературної премії Олександра Олеся.
      За вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та   соціально-культурне життя міста Кобеляки рішенням восьмої сесії Кобеляцької міської ради двадцять четвертого скликання від 11 квітня 2003 року Овдієнко Людмилі Миколаївні присвоєно звання "Почесний громадянин міста Кобеляки".

Померла 14 серпня 2015 року, похована на кладовищі в місті Кобеляки.