A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Кобеляцька міська громада
Полтавська область, Полтавський район

Оренда майна

Укладено договір про проведення електронних аукціонів з передачі майна в оренду між Виконавчим комітетом Кобеляцької міської ради та оператором електронного майданчика

11 березня 2021 року між Виконавчим комітетом Кобеляцької міської ради та Українською універсальною біржою (ЄДРПОУ 25158707) укладено договір про проведення електронних аукціонів з передачі майна в оренду. 
Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради, згідно договору забезпечує: 
- підготовку та публікування Переліків першого і другого типів, оголошення та інформаційні повідомлення в ЕТС; 
- підготовку проекту договору оренди об’єкта який передається на електронному аукціоні або без проведення аукціону, та опублікування укладеного договору оренди та змін до нього в ЕТС;
- підготовку проекту акта приймання-передачі об’єкта оренди та опублікування підписаного акта в ЕТС. 
Об’єкти оренди Кобеляцької міської ради відображені в ЕТС можна знайти за посиланням: https://sale.uub.com.ua/AssetsRentList.aspx  (оприлюднено 07.04.2021)


Перелік другого типу об’єктів комунального майна Кобеляцької міської ради для передачі майна в оренду без проведення аукціону

Рішенням Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради від 18.03.2021 № 34 "Про включення об"єктів комунальної власності Кобеляцької міської ради до Переліку другого типу об’єкти оренди, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону" включено до Переліку другого типу об’єктів нерухомості:
1. Частину нежитлового приміщення на першому поверсі другого корпусу адміністративного приміщення Кобеляцької міської ради, каб. № 9, 10, 11, за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27.
2. Частину нежитлового приміщення на лівому крилі першого поверху першого корпусу адміністративного приміщення Кобеляцької міської ради за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29. (оприлюднено 01.04.2021)


Перелік другого типу об’єктів комунального майна Кобеляцької міської ради для передачі майна в оренду без проведення аукціону

Рішенням Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради від 01.03.2021 № 29 "Про включення об"єктів комунальної власності Кобеляцької міської ради до Переліку другого типу об’єкти оренди, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону" включено до Переліку другого типу об’єктів нерухомості:
1. Частину нежитлового приміщення на першому поверсі правого крила першого корпусу адміністративної будівлі Кобеляцької міської ради (три кабінети, зал урочистих засідань, коридор) площею 146 кв. м. за адресою: Полтавська обл. Полтавський р-н, м. Кобеляки, вул. Касьяна 29.
2. Частину нежитлового приміщення на другому поверсі другого корпусу адміністративного приміщення Кобеляцької міської ради, каб. № 13, 14, 15, 16, 20, коридор, туалет та сходи за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27, площею 108,5 кв.м. 
3. Перший поверх, прибудова другого корпусу адміністративного приміщення, площею 102,7 кв.м. за адресою: Полтавська обл. Полтавський р-н., м.Кобеляки, вул.Шевченка, 15/27. 
4. Нежитлове приміщення 1-го поверху площею 84,6 кв.м. за адресою: Полтавська обл. Полтавський р-н, м. Кобеляки, вул. Шевченка 13. (оприлюднено 01.04.2021)


Перелік другого типу об’єктів комунального майна Кобеляцької міської ради для передачі майна в оренду без проведення аукціону

Рішенням шостої сесії Кобеляцької міської ради восьмого скликання від 16.02.2021 № 54 "Про намір передати в оренду нерухоме майно, що належить до комунальної власності Кобеляцької міської ради та включення об’єктів нерухомого майна до Переліку другого типу, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону" включено до Переліку другого типу нежитлове приміщення площею 218,5 кв. м. за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, м.Кобеляки, вул. Юр"ївська, 2. (оприлюднено 22.02.2021) 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь