Кобеляцький район, Полтавська область

Заради спільного благополуччя

Дата створення: 10:39 25.07.2019

Благоустрій будь-якого населеного  пункту – це ціла низка різноманітних видів упорядкування міст, селищ і сіл, що створюють зручні, здорові й культурні умови життя населення. Сюди відноситься і облаштування тротуарних зон: розчищення, укладання асфальту чи тротуарної плитки, встановлення місць для відпочинку.

Злочини, пов’язані з торгівлею людей, караються позбавленням волі до 15 років

Дата створення: 07:58 25.07.2019

Напередодні Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми , що відзначається щорічно 30 липня, хотілося б звернути увагу суспільства на цю проблему.

Ігорові майданчики для кобеляцької дітвори

Дата створення: 15:38 17.07.2019

17 липня у Кобеляцькій міській раді відбулася зустріч міського голови з активістами батьківських комітетів міських дитячих садочків з приводу встановлення на територііях дошкільних закладів дитячих ігрових майданчиків.

Додаткова відпустка та пільгова пенсія, - які ще права мають медики

Дата створення: 11:00 16.07.2019

Додаткова відпустка. Робота медиків надзвичайно важлива, бо від цього часто залежить здоров’я і навіть життя мільйонів людей. Звідси і надзвичайно високе емоційне навантаження, і нічні чергування, частий контакт з інфікованими пацієнтами та підвищений ризик захворіти

Привітання з днем народження

Дата створення: 10:02 13.07.2019

Cьогодні, 13 липня святкує свій День народження депутат Кобеляцької міської ради - Шкарбан Вікторія Іванівна.

Нова ініціатива від Уряду

Дата створення: 11:50 09.07.2019