Кобеляцький район, Полтавська область

Податкова знижка на освіту дитини: як отримати і на кого оформити

Дата створення: 11:34 22.04.2019

А чи знали ви про те, що можете повернути собі частину грошей, скориставшись так званою податковою знижкою. Щоправда, це не стосується українців, які займаються підприємницькою діяльністю. Ще рік тому отримати соціальну пільгу на навчання могли лише студенти-контрактники вищих навчальних закладів або ж їх батьки.

працівники ККП "Водоканал Плюс" ліквідовують черговий порив

Дата створення: 18:02 18.04.2019

Звичайний вечір квітня. Скоро сутенітиме. Жителі міста біжать по своїх справах, намагаючись встигнути до дощу. На розі вулиць Касьяна та 1 Травня працівники ККП "Водоканал Плюс" ліквідовують черговий порив.

Веселка професій – перший крок до професійного успіху

Дата створення: 11:28 18.04.2019

16 квітня 2019 року у Навчально-виховному комплексі №1 м.Кобеляки фахівцями Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості організований і проведений профорієнтаційний захід “Веселка робітничих професій”. Активну участь у проведенні заходу взяли представники Вищого професійного гірничо-будівельного училища м.Горішні Плавні (ВПГБУ),  ВНЗ Укоопспілки “Полтавського університету економіки і торгівлі” (ПУЕТ), Університету митної справи та фінансів м. Дніпро, Харківського національного університету внутрішніх справ (ХНУВС), Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації і Кременчуцького коледжу транспортної інфраструктури.

Презентація роботодавця

Дата створення: 10:57 18.04.2019

17 квітня 2019 року в Кобеляцькій районній філії Полтавського ОЦЗ відбувся профінформаційний захід «Презентація роботодавця», на якому інспектори групи по зв’язках з громадськістю батальйону патрульної поліції м.Кременчука, майор поліції Соколов Роман Анатолійович та старший лейтенант поліції Крамаренко Ярослава Юріївна інформували безробітних громадян про умови добору на вакантні посади до лав патрульної поліції.  Основними завданнями  патрульних поліцейських є: патрулювання визначеної території для забезпечення публічної безпеки і порядку; швидке та ефективне реагування на правопорушення; забезпечення безпеки дорожнього руху; надання невідкладної допомоги громадянам.

вшанування пам'яті

Дата створення: 11:04 15.04.2019

15 квітня представники Кобеляцької міської ради вшанували пам'ять загиблого учасника АТО Чирцова Олександра Семеновича (24.05.1977 - 15.04.2015)

Шановні мешканці Кобеляцького району спалювання сміття ЗАБОРОНЕНО!

Дата створення: 10:58 11.04.2019

Законом України "Про охорону атмосферного повітря" забороняється спалювання сухої трави. Відповідальність за порушення цієї норми передбачена статями 16 та 22.

Реконструкція парку "Центральний" триває.

Дата створення: 11:48 10.04.2019

Наразі один з моментів - завезення землі для вирівнювання поверхні.

Час весняного «свіжого повітря».

Дата створення: 08:03 10.04.2019

Весна… Пора року, яку з нетерпінням чекали і  дорослі і діти. Сонце обігріває сонну, зморену зимою землю, а господарі зайняті звичними весняними турботами. Розпочинаються вони, як правило, з наведення порядку на території: куди не глянь - всюди вигрібають торішню траву, листя, хмиз.  От тільки проблема, де все це подіти?

Привітання з Днем народження

Дата створення: 08:01 10.04.2019

Сьогодні, 10 квітня,  святкує свій день народження депутат Кобеляцької  міської ради Касьян Ян Миколайович. Міська рада щиро і сердечно вітає Вас, Яне Миколайовичу, зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, нових здобутків, здійснення усіх планів і задумів. Нехай кожен день приносить у Вашу родину добро, щастя і благополуччя, а доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю.