Кобеляцький район, Полтавська область

До відома уповноважених осіб ОСББ !

Дата створення: 08:05 20.08.2019

Запрошуємо  Вас  та  ініціативних  громадян  об’єднання   співвласників  багатоквартирних  будинків  до участі  в  семінарі,  який  відбудеться  21 серпня 2019  року    о  10  год. 00 хв  в  актовому  залі  Кобеляцької   міської  ради,  по  питанню: “Впровадження  сталих енергоефективних  рішень для  об’єднання   співвласників  багатоквартирних  будинків”.

16 серпня 2019 року відбулася позачергова сорок перша сесія Кобеляцької міської ради сьомого скликання

Дата створення: 14:06 19.08.2019

У роботі пленарного засідання взяли участь 20 депутатів міської ради, члени виконавчого комітету, члени спілки журналістів України, громадяни міста.

Рекрутинг від служби зайнятості: реальні переваги для роботодавців

Дата створення: 12:09 16.08.2019

Останнім часом в нашій мові з’являється багато запозичених слів, які не тільки складні у вимові, а й не зрозумілі за значенням. Наприклад, «рекрутинг» і похідні від нього «рекрутер», «рекрутинговий». Ці поняття напряму пов’язані з пошуком і підбором персоналу. Але як розібратись роботодавцю в нюансах рекрутингових послуг, що пропонують численні агентства? І які переваги має рекрутинг від державної служби зайнятості?

Сорок другий випуск інформаційного бюлетеню

Дата створення: 09:49 15.08.2019

Вийшов новий сорок другий випуск інформаційного бюлетеня Кобеляцької міської ради "Наше місто". У бюлетені змістовно розглядаються головні питання, що стосуються нашого міста, висвітлюються місцеві події. Ознайомитися із цим та іншими випусками можна на офіційному сайті Кобеляцької міської ради, або за прямим посиланням до цього випуску: https://rada.info/upload/users_files/21051562/cf30f1bfc50c787bfbc8549dc41813d0.pdf Також бюлетень розміщений на інформаційних дошках поряд двох частин парку "Центральний". Примірник бюлетеня можна безкоштовно отримати в приміщенні Кобеляцької міської ради.

Домашнє насильство

Дата створення: 11:37 13.08.2019

Друзі, сьогодні хочемо нагадати вам про механізми захисту від домашнього насильства, які були передбачені Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству»

Привітання з днем народження

Дата створення: 09:09 09.08.2019

9 серпня святкує день народження член виконкому Кобеляцької міської ради- Рева Володимир Федорович. Щиро вітаємо Вас, Володимире Федоровичу,  зі святом та бажаємо міцного здоров’я, бадьорого настрою, оптимізму, усіх земних щедрот. Хай доля збагачує Вас життєвою енергією, натхненням та радістю.

Хто може скористатися податковою знижкою на навчання

Дата створення: 09:10 07.08.2019

Чи знають громадяни України, що мають право на податкову знижку на оплату навчання? Згідно ст. 166 Податкового кодексу України кожен платник податків має право на податкову знижку за результатами звітного податкового року. Податкова знижка на навчання – це сума коштів, яка повертається державою зі сплаченого податку на доходи.

Вітання зі 100-річним ювілеєм!

Дата створення: 16:24 05.08.2019

Сто років для світу – маленька крихта у просторі часу, сто років для людини – майже вічність. Четвертого серпня 100-річний ювілей відзначив житель нашого міста Бариш Трохим Якович.