Кобеляцький район, Полтавська область

Увага! Розвезення щебню.

Дата створення: 12:28 16.05.2019

В даний час проводяться роботи по розвезенню щебеню відповідно до заяв громадян і на ділянки, де є нагальна потреба. Тільки за один день було розвезено 15 машин щебеневої суміші. Звертаємося до депутатів, які хочуть зробити наше місто затишним та комфортним і прохаємо організувати подачу заяв по завезенню щебеню на проблемні ділянки доріг міста. А всіх небайдужих жителів міста просимо надавати свої заяви про завезення щебеневої суміші депутатам чи безпосередньо в міську раду.

Викошування бур'яну на вулицях міста триває вже не один день. Наразі стає охайніше на вул.1 Травня.

Дата створення: 12:15 16.05.2019

Увуага! Планове відключення світла!

Дата створення: 12:12 16.05.2019

За повідомленням ПАТ "Полтаваобленерго" 29 травня з 8 до 17 години буде відсутнє електропостачання на вулицях Покровська, Міжколгоспна, Гагаріна, Миру, Київська, Гончара, Садова, Кирейка, Ватутіна, Пушкіна, Оздоровча, Мануальна, Полтавська, Калинова, Броварська та пров. Квітковий

Громадські роботи

Дата створення: 15:58 15.05.2019

Кобеляцька районна філія Полтавського ОЦЗ інформує , що в рамках проведення акції “За чисте довкілля” сільськими радами до участі у громадських роботах було залучено 106 осіб з числа безробітних та використано коштів Фонду на відшкодування заробітної плати в сумі - 207,5 тис. грн., коштів місцевих бюджетів – 207,5 тис. грн.

Окультурення парку "Центральний"

Дата створення: 16:40 12.05.2019

Парк "Центральний", без сумніву, є окрасою нашого міста. Для того, щоб якнайдовше його яскраві барви радували людей, було висаджено близько 450 сальвій, скошено траву та окультурено клумби.

Кобеляцька районна філія Полтавського ОЦЗ: гендер в деталях

Дата створення: 08:56 10.05.2019

З початку 2019 року послуги Кобеляцької  районної філії Полтавського ОЦЗ отримали понад 1487 зареєстрованих безробітних, зокрема 38,2% (568 осіб) жінок та 61,8% (919 осіб)  чоловіки.

Фоторепортаж відзначення 9 травня

Дата створення: 07:48 10.05.2019

Попри дощ, який почався з самого ранку 9 травня ветерани, працівники Кобеляцької міської ради та небайдужі жителі міста відзначили 74-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та вшанували пам'ять загиблих.

З Днем Перемоги!

Дата створення: 19:07 08.05.2019

Шановні земляки! Тепло і сердечно вітаю Вас з Днем Перемоги над нацизмом! У цей день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна. Низько схиляємо голови перед мільйонами загиблих у Другій Світовій війні, віддаємо шану всім, хто воював на фронтах, хто самовідданою працею в тилу наближав довгоочікувану Перемогу. Щиро бажаю міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років під мирним небом, тепла людських стосунків та родинного затишку, а нинішнім захисникам Батьківщини – незламного духу і відданості своїй державі.