Вітання міського голови з Днем народження міста Кобеляки

Сьогодні наше славне місто Кобеляки відзначає свою 400-ту річницю. З цієї святкової нагоди хочу від себе особисто, від виконавчого комітету міської ради та депутатського корпусу привітати всіх і кожного з нашим святом!

15:12 25.06.2021

Визначено перевізника по трьох маршрутах загального користування

24 червня 2021 року заступник Кобеляцького міського голови Сергій Китайгора провів засідання конкурсної комісії з перевезення пасажирів на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом.

13:39 24.06.2021

Запрошуємо всіх 26 червня на свято Кобеляцької родини

Цьогоріч місто Кобеляки відзначає 400-у річницю. І хоча пандемія коронавірусу вплинула на святкування такої визначної для нашого міста дати, все ж Кобеляцька міська рада підготували для жителів територіальної громади та гостей різноманітні заходи. Загалом по всьому місту працюватиме 8 локацій: 4 з них – у парку «Центральний» та 4 – в різних районах міста.

08:36 24.06.2021

Інформація для жителів багатоквартирного будинку по вул. Київській, 2В, що в м. Кобеляки

У зв'язку із виконанням оператором ГРМ робіт щодо повірки індивідуальних лічильників газу 26 червня 2021 року з 9 до 16 години буде відсутній розподіл природного газу по всіх квартирах багатоповерхового будинку за адресою м. Кобеляки вул. Київська, 2В.

08:13 24.06.2021

Кабмін скасував обов’язкове переведення виплат пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня.

Про це повідомила Укрпошта. Дослівно: "Кабінет міністрів України скасував обов’язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня, як це раніше було закріплено в постанові №277 від 29 березня 2021 року. Поточний порядок доставки пенсій, субсидій та соціальних допомог через Укрпошту буде збережений як мінімум до 1 січня 2023 року".

17:00 22.06.2021

У Кобеляцькій громаді запустили нові автобусні маршрути, які сполучать найвіддаленіші села Світлогірське та Придніпрянське з містом Кобеляки

З метою розвитку та удосконалення сільського пасажирського транспорту, якісного й ефективного перевезення пасажирів, задоволення потреб населення в регулярних пасажирських перевезеннях, 15 та 17 червня 2021 року було здійснено два автобусні рейси у тестовому режимі з села Світлогірське до міста Кобеляки. Ці рейси будуть безкоштовними та регулярними. Здійснюватимуться кожного вівторка та четверга по різних населених пунктах.

16:38 22.06.2021