Кобеляцький район, Полтавська область

Екопарк готують до відкриття сезону

Дата створення: 12:16 24.04.2019

Встановлення пішохідної зони

Дата створення: 17:12 23.04.2019

Частина вулиці Касьяна буде перекрита до завершення реконструкції другої частини парку "Центральний"

Парк "Центральний" буятиме квітами.

Дата створення: 08:23 23.04.2019

Податкова знижка на освіту дитини: як отримати і на кого оформити

Дата створення: 11:34 22.04.2019

А чи знали ви про те, що можете повернути собі частину грошей, скориставшись так званою податковою знижкою. Щоправда, це не стосується українців, які займаються підприємницькою діяльністю. Ще рік тому отримати соціальну пільгу на навчання могли лише студенти-контрактники вищих навчальних закладів або ж їх батьки.

працівники ККП "Водоканал Плюс" ліквідовують черговий порив

Дата створення: 18:02 18.04.2019

Звичайний вечір квітня. Скоро сутенітиме. Жителі міста біжать по своїх справах, намагаючись встигнути до дощу. На розі вулиць Касьяна та 1 Травня працівники ККП "Водоканал Плюс" ліквідовують черговий порив.

Веселка професій – перший крок до професійного успіху

Дата створення: 11:28 18.04.2019

16 квітня 2019 року у Навчально-виховному комплексі №1 м.Кобеляки фахівцями Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості організований і проведений профорієнтаційний захід “Веселка робітничих професій”. Активну участь у проведенні заходу взяли представники Вищого професійного гірничо-будівельного училища м.Горішні Плавні (ВПГБУ),  ВНЗ Укоопспілки “Полтавського університету економіки і торгівлі” (ПУЕТ), Університету митної справи та фінансів м. Дніпро, Харківського національного університету внутрішніх справ (ХНУВС), Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації і Кременчуцького коледжу транспортної інфраструктури.

Презентація роботодавця

Дата створення: 10:57 18.04.2019

17 квітня 2019 року в Кобеляцькій районній філії Полтавського ОЦЗ відбувся профінформаційний захід «Презентація роботодавця», на якому інспектори групи по зв’язках з громадськістю батальйону патрульної поліції м.Кременчука, майор поліції Соколов Роман Анатолійович та старший лейтенант поліції Крамаренко Ярослава Юріївна інформували безробітних громадян про умови добору на вакантні посади до лав патрульної поліції.  Основними завданнями  патрульних поліцейських є: патрулювання визначеної території для забезпечення публічної безпеки і порядку; швидке та ефективне реагування на правопорушення; забезпечення безпеки дорожнього руху; надання невідкладної допомоги громадянам.