Кобеляцька міська рада
Кобеляцький район, Полтавська область

НОВИНИ

15 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата створення: 09:41 15.02.2018

Шановні  воїни - інтернаціоналісти! 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ми вдячні вам за мужність і патріотизм, за стійкість та витримку. Ваша вірність військовій присязі, активна життєва позиція заслуговують на глибоку повагу. Ваш безцінний бойовий досвід потрібний для підготовки наступних поколінь миротворців. Схиляємо голови перед вічною пам’яттю солдат, які не повернулися живими на рідну землю. Бажаємо вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, міцного здоров’я, мирного неба, добра і злагоди вашим родинам, достатку і довголіття, аби жахіття війн більше ніколи не поверталися у наше мирне життя.

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ МІСТА!

Дата створення: 08:33 15.02.2018

За інформацією Кобеляцької філії ПАТ «Полтаваобленерго» електропостачання буде відсутнє:

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата створення: 15:26 08.02.2018

Виконавчим комітетом Кобеляцької міської ради проводиться робота з виявлення на території міста безхазяйного нерухомого майна нежитлового призначення – окремих будівель, споруд (в т.ч. напівзруйнованих), об`єктів незавершеного будівництва, які не мають власника, або власник яких не встановлений. Метою визнання зазначених об`єктів безхазяйними є подальше їх прийняття до комунальної власності міста, використання у господарській діяльності або знесення та розчистка відповідної території з вивільненням земельної ділянки та її благоустрою. Мешканцям міста, підприємствам, установам та організаціям, які мають інформацію щодо таких об`єктів, або якщо така інформація стане відома, пропонується надавати її Кобеляцької міської ради (вул.Касьяна, 29 , тел.3-12-05, 3-16-00).

КОНЦЕРТ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ

Дата створення: 14:18 27.01.2018

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 10:01 26.01.2018

Сьогодні святкує свій день народження депутат міської ради - Шевченко Таміла В’ячеславівна. Шановна Таміло В’ячеславівно! Щиро вітаємо Вас зі святом. Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, достатку у Вашій оселі, оптимізму та успіхів у професійній діяльності. Нехай завжди Вам буде добре і сонячно від людської вдячності.

ПРИВІТАННЯ

Дата створення: 13:45 25.01.2018

    Сьогодні, 25 січня, святкує свій ювілейний день народження депутат Кобеляцької міської ради – Фещенко Василь Васильович. Міська рада щиро і сердечно вітає Вас, Василе Васильовичу, зі святом. Бажаємо Вам, шановний ювіляре, міцного здоров’я, плідної праці, нових здобутків, здійснення усіх планів і задумів. Нехай кожен день приносить у Вашу родину добро, щастя і благополуччя.

ВІДБУЛАСЯ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 13:29 25.01.2018

     24 січня 2018 року депутатський корпус Кобеляцької міської ради зібрався на 24 сесію сьомого скликання. У сесійній залі зареєструвалися 19 депутатів. Рекомендацією спільного засідання постійних комісій до запропонованого порядку денного було внесено ще 7 питань.  Сесійному  зібранню  передувала робота  спільного засідання постійних комісій, на якому були присутні 16 депутатів із 26 обраних, що свідчить про свідомість більшості, адже, всі проекти рішень, які виносяться на пленарні засідання досконало розглядаються та вивчаються саме на засіданні постійної комісії. Постійна комісія – це можливість конкретного обговорення питань, що готуються для ухвалення  та можливість прийняття правильного та законного рішення. Тому вдало обговорене та вивчене питання на засіданні постійної комісії – це конструктивна робота депутатів під час сесійних засідань.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Дата створення: 15:23 24.01.2018

    Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Кобеляцької міської ради (kobelyaky-miskrada.gov.ua) у розділі "РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА" 24 січня 2018 року оприлюднено проект рішення виконавчого комітету Кобеляцької міської ради «Положення про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини по Кобеляцькій міській раді». Із паперовим текстом проекту цього рішення можна ознайомитись в Кобеляцькій міській раді щоденно з 8 до 16 години 30 хвилин, крім суботи і неділі, перерва з 12 до 13 години. Зауваження та пропозиції від фізичних і юридичних осіб та їх об’єднань щодо проекту рішення виконавчого комітету Кобеляцької міської ради про «Положення» про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини по Кобеляцькій міській раді» приймаються у письмовій формі до 24.02.2018 року за адресою: 39200 м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29 Кобеляцька міська рада. Телефони для довідок:  3-16-00.

ВІТАЄМО З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Дата створення: 08:15 22.01.2018

Шановні мешканці міста! Вітаю вас з Днем Соборності та Свободи України! У наш час ми з гордістю можемо сказати, що Україна – суверенна, вільна та незалежна держава, яку визнано у світовому співтоваристві.  Саме національна єдність є запорукою утвердження України як вільної, європейської держави. Нині Україна знову бореться за свою  соборність, і тема єдності  набула величезної  ваги. Українці згуртувались, аби відстояти свою незалежність та територіальну цілісність держави. Тільки  відновивши мир на нашій землі ми зможемо відчувати себе щасливими. Нехай День Соборності та Свободи України затвердить нас у єдності, допоможе глибше усвідомити наше історичне коріння, надасть сил і наснаги для роботи заради нашої держави і добробуту всього українського народу. Ми маємо бути свідомі, бо лише в єдності дій та соборності душ зможемо досягти величної мети – зберегти нашу державу, відновити її кордони та здійснити побудову економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Тож, оберігаймо та створюймо  все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності та  державності. У цей святковий день бажаю всім миру і добра, здоров’я і натхнення, добробуту і злагоди, життєвої енергії, успіхів у роботі та плідної співпраці. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім’я процвітання демократичної України. З Днем Соборності! Слава Україні та її народу!

Комунальники міста готуються протистояти снігопаду

Дата створення: 10:23 19.01.2018

     Як прогнозували синоптики, у ніч з 16 на 17 січня у Кобеляках випала невелика кількість снігу, а на вулицях міста місцями з`явилась ожеледиця. У зв’язку із переміщенням активного циклону з півдня 18 січня на території Полтавської області та міста Кобеляки очікувались складні погодні умови у вигляді снігу, мокрого снігу, дощу, місцями дуже сильні опади, налипання мокрого снігу, ожеледь, місцями хуртовина і снігові замети з поривами вітру до 15-20 метрів на секунду. 19 січня, як передбачалося, температура повітря знизилась до -1-3 градусів і зранку з’явилися опади у вигляді снігу. Міський голова Олександр  Копелець доручив комунальному підприємству «Міська сервісна служба» забезпечити організацію чергування прибиральної техніки, розчищення і посипку доріг, у першу чергу магістральних, відповідно до затверджених схем. До роботи з розчищення дорожнього покриття будуть задіяні власні чотири одиниці спецтехніки. Є домовленість про залучення чотирьох потужних спецмашин на випадок великого снігопаду. Про це повідомив керівник ККП «Міська сервісна служба» Василь Фещенко. Також Василь Фещенко зазначив, що, незважаючи на святкові та вихідні дні, у разі випадання снігу комунальна служба працюватиме у посиленому режимі. Зазначимо, що при великій кількості випадання снігу основну частину роботи з розчищення вулиць міста комунальники виконуватимуть у вечірню та передранкову пору, коли зменшується потік руху автомобільного транспорту та пішоходів. Одночасно, комунальники міста звертаються до власників автотранспорту з проханням не паркувати авто  на узбіччях центральних вулиць і транспортних магістралей Кобеляк, щоб не перешкоджати комунальній техніці розчищати територію міста та прибирати сніг.