Кобеляцький район, Полтавська область

Спільне засідання постійних комісій з підготовки до тридцять сьомої сесії Кобеляцької міської ради сьомого скликання та урочисте нагородження

03 квітня 2019 року відбулося спільне засідання постійних комісій з підготовки до тридцять сьомої сесії Кобеляцької  міської ради сьомого скликання. На початку роботи засідання, міський голова Копелець О.О виконав приємну місію, вручив Грамоту Полтавської обласної ради тренеру ДЮСШ, інструктору по спорту міської ради Білорибцю В.А за вагомий внесок у розвиток спорту та фізичного виховання.

На порядок денний засідання було внесено 26 питань , 1 з яких у ході роботи комісії було відкладено.

Великого обговорення мали питання «Про внесення змін до бюджету м.Кобеляки», «Про тарифи на вивезення твердих побутових відходів», які, доречі, залишені без змін, «Про реконструкцію парків м.Кобеляки», «Про розчищення річок Кобелячок та Ворскла», «Про встановлення пішохідної зони на частині вулиці Касьяна».

Окрім того, депутатами розглянуто ряд земельних питань та дострокове припинення повноваження депутата Вусаня Ю.В

Всі питання порядку денного спільного засідання постійних комісій вдосконало обговорено та рекомендовано  винести їх на розгляд тридцять сьомої сесії Кобеляцької міської ради.