Кобеляцький район, Полтавська область

Привітання працівників ККП «Водоканал Плюс»

Напередодні професійного свята - Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, привітати працівників ККП «Водоканал Плюс» прийшла секретар міської ради Ю.О.Телятник. Від імені міської ради, депутатського корпусу та членів виконавчого комітету вручила Почесні грамоти та грамоти Кобеляцької міської ради. Почесними грамотами були нагороджені: головний бухгалтер Партика Анна Сергіївна, машиніст ЕО Рябека Сергій Васильович, водій АТЗ Явтушенко Іван Васильович, двірник Варич Ауріка Анфіловна. Грамотами Кобеляцької міської ради нагородили: механіка Клименка Василя Івановича, контролера водопровідного господарства Янча Сергія Володимировича, слюсаря аварійно-відновлюваних робіт Жукова Владислава Андрійовича, слюсаря аварійно-відновлюваних робіт Рябуху Артема Юрійовича, майстра Гречаного Володимира Анатолійовича, водія АТЗ Науменко Павла Васильовича, машиніста бульдозера Рудь Олександра Дмитровича, вантажника Ящука Руслана Володимировича, двірника Фещенко Тетяну Анатоліївну, двірника Данко Надію Павлівну, двірника Покидько Павла Миколайовича, робітника з благоустрою Рибалка Володимира Миколайовича.