Дата: 08.05.2017 18:06

Дорогі ветерани!

Шановні кобелячани та гості нашого міста!

72 роки віддаляє нас від тих травневих днів, коли відлунали останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої в історії людства війни.

8-9 травня Україна, як і вся Європа, відзначає дні пам’яті і примирення, Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Наш народ зробив надзвичайно вагомий внесок у досягнення перемоги над фашизмом. Безсмертний подвиг визволителів, які відстояли свободу і незалежність своєї Вітчизни, очистили рідну землю від чужоземної навали, принесли свободу народам поневоленої Європи- не підвладний часу.

Пам'ять про війну, світла пам’ять про героїв-земляків назавжди залишиться з нами як високий зразок мужності, патріотизму, сили духу, самопожертви і вічної скорботи за тих, хто віддав своє молоде життя на захист Вітчизни.

Особлива подяка і шана нашим ветеранам війни, учасникам бойових дій, працівникам тилу- усім тим, хто наближав Перемогу! Нинішнє і прийдешні покоління мають знати і твердо пам’ятати, що Перемога здобута неймовірно великою ціною, що саме вона дала змогу нам жити, працювати, вчитися, знайти своє місце в житті.

Низько вклонімося героям-кобелячанам, хто пройшов вогненними фронтовими дорогами, чесно і сповна виконав свій обов’язок.

Сьогодні, поряд з фронтовиками, ми згадуємо і воїнів-афганців, які продемонстрували приклади мужності і вірності військовому обов’язку і теж пройшли дорогами вже іншої війни- афганської.

З глибокою шаною згадуємо сьогодні усіх, хто загинув від ран внаслідок Чорнобильської катастрофи та під час проведення антитерористичної операції на сході України.

Вічна слава героям!

Подвиг переможців непідвладний часу, як і наша безмежна вдячність усім, хто відстояв нашу Вітчизну, виявив нездоланну мужність та незламність духу.

Усім, хто пройшов через горнило жорстоких воєн і дожив до цього дня, бажаю міцного здоров’я, оптимізму, родинного щастя,  благополуччя, мирного неба над головою.

Зі святом Вас, дорогі наші ветерани, з Днем Великої Перемоги!

Також вітаю всіх гостей і жителів міста з цим великим святом і бажаю кожній домівці, кожній сім’ї – миру, злагоди і добробуту!

З повагою,

Міський голова               Олександр Копелець