Успішні практики безпеки в громадах

Дата: 13.10.2021 11:55

12 жовтня Асоціація «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» провела семінар-нараду для представників територіальних громад Полтавської області

Кобеляцьку міську територіальну громаду представляв головний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами та зв’язків з громадськістю Василь Кіптілий.

Під час семінару «Успішні практики безпеки в громадах» підполковник поліції, начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Полтавській області Роман Ніколаєнко презентував проєкт «Поліцейський офіцер громади», який вже впроваджується у громадах Полтавської області.

Експерт із питань в земельних відносинах Галина Мусієць розповіла учасникам семінару про законодавчі нововведення в земельному законодавстві, зокрема про дерегуляцію та спрощення багатьох земельних процедур.

Окрім того, під час семінару були представлені новітні енергоефективні рішення щодо модернізації або реконструкції систем теплопостачання у закладах освіти, охорони здоров’я та інших закладах.