До Дня захисника України у Кобеляках відбулися урочистості

Дата: 12.10.2021 14:57

14 жовтня відзначається День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. Україна вшановує тих, хто в усі часи обороняв її територію, суверенітет та мир українців.

З цієї нагоди сьогодні, 12 жовтня, у місті Кобеляки на Алеї героїв відбулися урочистості за участю міського голови Олександра Копельця, секретаря міської ради Володимира Жукова, заступники міського голови Сергія Китайгори та Михайла Брейка, депутатів міської ради, волонтерів, військовослужбовців, громадськості та духовенства.

У рамках заходу було вручено старшому солдату В’ячеславу Колодочці Почесний нагрудний знак командира 16-го окремого мотопіхотного батальйону.

Також були оголошені Подяки військової частини А-4279 волонтерам за ініціативну громадянську позицію, активну волонтерську діяльність, вагомий особистий внесок в організацію і надання соціально-психологічної та матеріальної допомоги 17-му окремому мотопіхотному батальйону та підвищення боєздатності Збройних Сил України: Тетяні Вільховій, Валентині Корецькій, Світлані Овчаренко та Тамарі Бахтіяровій.

Настоятелі Свято-Миколаївського Храму – Василь Сверлович та Храму Юрія Переможця, протоієрей – Дмитро Кулічковський відправили молебінь.

Віддаючи данину пам'яті й шани всім, хто пожертвував для захисту вітчизни найдорожчим – своїм життям, учасники заходу вшанували пам'ять всіх полеглих за свободу і незалежність України Хвилиною Мовчання і покладанням квітів до меморіалу Вічного вогню та  пам’ятника загиблим учасникам АТО.

Завершився захід піснею «Молитва за Україну» у виконанні викладачів Кобеляцької музичної школи.