Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

Дата: 12.10.2021 08:31

Міська комісія з питань ТЕБ і НС визначила становище з постачанням газу до бюджетних та комунальних установ Кобеляцької громади надзвичайною ситуацією. За словами міського голови Олександра Копельця, таке рішення ухвалено на підставі регіональної комісії з питань ТЕБ і НС Полтавської області від 11 жовтня 2021 року.

На оперативному засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС, яке 12 жовтня провів міський голова, йшлося про  ситуацію  початком  нинішнього опалювального сезону та про виникнення надзвичайної ситуації на території Кобеляцької міської територіальної громади, пов’язаної з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 років.Протокол міської комісії ТЕБ НС від 12.10.2021 №9.

Прийняте відповідне рішення дасть змогу бюджетним закладам та комунальним установам укласти договори з «Нафтогазом» на постачання газу за скороченою процедурою. Керівники відповідних закладів мають підготувати та направити необхідний пакет документів для  укладення договорів з "Нафтогаз Трейдинг" з визначеною  ціною газу, яку було обговорено під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад із підписанням відповідного Меморандуму про непідвищення рівня тарифів.

Протокол міської комісії ТЕБ НС від 12.10.2021 №9.