Виконком погодив кандидатуру на посаду директора ДОЗ "Золотий півник"

Дата: 01.10.2021 16:16

01 жовтня відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради. Його провів міський голова Олександр Копелець.

До порядку денного засідання були включені питання, які стосувалися діяльності територіальної громади, її структурних підрозділів та комунальних підприємств. Загалом було опрацьовано понад п’ятнадцять питань.

Серед розглянутих було питання затвердження інструкції з підготовки бюджетних запитів до проєкту бюджету Кобеляцької міської територіальної громади. Затвердження даної інструкції полягає у процесі підготовки бюджетних запитів на плановий бюджетний період на наступні два бюджетні роки усіма головними розпорядниками коштів міської ради.

Окрім того, члени Виконкому затвердили склад місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, до якої ввійшли представники різних підрозділів та установ, які діють на території громади.

У ході роботи засідання також було розглянуто питання призначення директора закладу дошкільної освіти № 2 «Золотий півник». На посаду директора були подані дві заяви від Голтвянської Наталії та Колісник Ірини. Дані кандидатури працюють вихователями у позашкільному закладу, мають стаж роботи та відповідну освіту. У результаті голосування більшість членів Виконавчого комітету підтримала кандидатуру Голтвянської Наталії на посаду директора закладу дошкільної освіти № 2 «Золотий півник». Обговорюючи освітянські питання Олександр Копелець вкотре наголосив, про сувору заборону на збір кошти з батьків для потреби шкільних чи дошкільних навчальних закладів.

Члени Виконкому також підтримали прохання Відділу освіти міської ради на тимчасове використання «Соціального автобуса» для підвозу учнів з сіл Брачківка та Кишеньки до Світлогірської загальноосвітньої школи.

Також на засіданні були розглянуті питання про надання дозволів: Виконавчому комітету міської ради на придбання світлодіодних ламп; ТОВ «Гармонія Продукт» на розміщення тимчасових споруд комерційного призначення; на забезпечення буфетною продукцією учнів загальноосвітніх навчальних закладів та інші.

Виконавчим комітетом підтримано рішення щодо обмеження руху великовагового автотранспорту на території Кобеляцької міської ради на період збирання та вивезення врожаю. Даним нормативним документом буде узгоджено схему організації дорожнього руху на території Кобеляцької міської ради з відповідними державними органами та вирішено питання щодо встановлення відповідних дорожніх знаків.

Під час засідання також були затверджені акти комісії міської ради щодо обстеження зелених насаджень на території міста Кобеляки, парку Богдана Хмельницького та на узбіччі дороги до села Вільховатка.

Щодо розчищення території парку Богдана Хмельницького, відповідно до рішення виконавчого комітету від 15.11.2019 № 5 «Про реконструкцію парку ім. Богдана Хмельницького», присутні погодили видалення старих дерев породи акація, які є в аварійному стані. Інші ж дерева – дуби та клени видаленню не підлягатимуть.

Виконком також розглянув питання надання адресних матеріальних допомог жителям територіальної громади. Загалом було підтримано двадцять чотири заяви, серед яких надання матеріальної допомоги на лікування онкохворих, хворих на інші тяжкі хвороби та на поховання.

У ході роботи засідання також обговорювалися питання ремонту доріг місцевого значення, вуличного освітлення та підготовки соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період. Зараз актуальним є питання вартості та проведення тендерів за природний газ для юридичних осіб. Вартість газу становить 33-36 грн за кубічний метр, то ж і виникає питання, скільки ж коштуватиме блакитне паливо для опалення лікарень, навчальних закладів та інших установ нашої громади?