26 вересня у селі Придніпрянське святкували День села

Дата: 01.10.2021 11:36

Гарна погода сприяла чудовому настрою кожного, хто завітав на свято.

Зранку футбольні команди сіл Придніпрянське та Шевченки провели товариську зустріч на футбольному полі. Хоча перемогу здобули господарі, подарунки отримали всі учасники матчу. Наступними були змагання з волейболу. В них взяли участь три команди, учасники яких також отримали подарунки.

Біля сільського будинку культури працювали атракціони для найменших мешканців села: надувні гірки, батути, дартс та дитяча лотерея, які радо зустрічали дітвору.

Поряд з цим свою діяльність розгорнула "польова кухня": у трьох величезних казанах варилися каша, шурпа та юшка, біля яких вправно "чаклували" Василь Фещенко, Володимир Гречаний зі своєю дружиною та Сергій Блоха з Олексієм Чернявським. Згодом гості свята мали змогу частуватися тими стравами та дякувати вправним кухарям.

Урочиста частина свята розпочалася з виступу Кобеляцького міського голови Олександра Копельця. Очільник міста привітав жителів села зі святом та вручив Подяку колишньому сільському голові Володимиру Горбенку.

До слів вітань також долучилася діловод Марина Хорольська, яка поздоровила своїх односельців зі святом і подякувала спонсорам за фінансову допомогу, завдяки якій вдалося організувати та провести День народження села.

Чудова концертна програма за участю художніх колективів Кобеляцького міського центру культури і дозвілля, Придніпрянського будинку культури та народного колективу "Берегиня" з с. Озера подарували чудовий настрій глядачам.

Подарунки отримали наймолодший та найстарша жителі села, а також усі, хто у цей день відзначав свій День народження. Згадали та вручили подарунки багатодітній матері Наталії Сімяник, котрій цьогоріч присвоїли почесне звання "Мати - героїня", та переможиці інтернет-конкурсу "ВусоЛапоХвіст" Валентині Сімяник.

Від імені усієї громади діловод подякувала молодим людям, котрі дбають про довкілля - які за власної ініціативи впродовж року чистили береги р. Оріль, збирали та вивозили сміття. На знак подяки їм було вручено солодкі подарунки.

На завершення урочистої частини Марина Хорольська запросила усіх бажаючих на вже традиційну толоку. Придніпрянці продовжують започатковану два роки тому добру справу – розчищення та облаштування території центрального сільського парку. Кожна така толока завжди закінчується спільним чаюванням.

Після концерту присутні отримали яскраві емоції від святкового феєрверку, подарованого Кобеляцькою міською радою.

Свято минуло, але лишилося відчуття тепла, єдності і впевненості, що разом ми - велика сила, а це - запорука успіху!

Більше фото у фейсбук