ПРИВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ВЕТЕРАНА ТА МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

Дата: 01.10.2021 07:46

Другий місяць осені починається з особливої дати. Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за внесок у розвиток Кобеляччини, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

Низький вам доземний уклін, дорогі ветерани, дідусі, бабусі та велика подяка за все, що ви зробили для своїх нащадків.

Щиро бажаю вам здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та негаразди обходять ваш дім стороною, а добро, яке ви робите, повертається сторицею!

Живіть довго і будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і натхнення!

З повагою – Кобеляцький міський голова Олександр Копелець