ОСВІТЯН ГРОМАДИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Дата: 30.09.2021 17:35

Одне із найтепліших свят осені зібрало гостей 30 вересня у Кобеляцькому центрі культури і дозвілля – громада відзначала День освітян!

Вітали педагогів та працівників освітніх закладів нашої громади щиро й тепло. Першим до «винуватців свята» звернувся заступник міського голови Сергій Китайгора. Він привітав освітян Кобеляцької громади з професійним святом, побажав їм творчої наснаги, терпіння, щоб кожен день був сповнений новими досягненнями, а учні були старанними та вдячними. Від імені міського голови Олександра Копельця, Сергій Іванович подякував педагогам за їхню нелегку і надважливу працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання.

До слів вітань долучилася начальник Відділу освіти Наталія Коваль та голова профспілкового комітету працівників освіти та науки Ірина Зінченко, які побажала всім здоров´я, успіхів у роботі.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у педагогічній діяльності та з нагоди Дня працівників освіти найкращі педагоги отримали Почесні грамоти Кобеляцької міської ради. Також, висловлено вдячність та пошановано ще багатьох викладачів мережі загальноосвітніх закладів нашої громади.

Приємним подарунком для освітян, які зустріли чергове професійне свято, була цікава концертна програма. Музичними вокальними та хореографічними номерами освітян вітали творчі самодіяльні колективи.

Більше фото у фейсбук