Привітання міського голови з Всеукраїнським днем бібліотек

Дата: 30.09.2021 07:39

Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки, культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки у житті суспільства. З книгою пов’язане все наше життя, з книгою ми вчимося, працюємо, відпочиваємо.

Ви несете своїм читачам радість знань, високу культуру, любов до мистецтва. Нехай Ваша працьовитість, життєва цілеспрямованість і високий професіоналізм допоможуть зберегти і примножити інтелектуальний і культурний потенціал нашого рідного краю.

Щиро бажаю всім вам міцного здоров’я, родинного затишку, оптимізму,  радості і натхнення, вдячності від любителів книги та  творчого завзяття. Нехай бібліотечна нива колоситься  зернами людської мудрості, яку ви щедро засіваєте у стінах своїх бібліотек!

З повагою –

Кобеляцький міський голова Олександр Копелець