У Скадовську відбулися ІІ Всеукраїнські пляжні ігри «Beach Games»

Дата: 28.09.2021 16:01

25 та 26 вересня відбулися змагання з пляжного футболу, волейболу, гандболу та боротьби серед учнівської молоді, в яких взяли участь понад 550 школярів з таких областей України: Закарпатської, Запорізької, Черкаської, Львівської, Волинської, Дніпропетровської, Харківської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Хмельницької, Кіровоградської, Херсонської та м. Київ.

Шість дівчат Кобеляцької ДЮСШ були включені до складу збірної команди Полтавської області і брали участь у змаганнях із пляжного футболу.

Пляжний футбол для наших футзалісток – зовсім новий вид спорту, але вони на відмінно впоралися з ним, отримавши перемогу у трьох іграх з рахунком 4:1 у команди з Сумської області, 12:2 – у господарів поля та 6:1 у одноліток з Одеської області й стали Чемпіонами України.

Золото змагань здобували: Вікторія Дубина, Дар’я Гребенюк, Юлія Поберій, Лейла Алієва, Вікторія Савченко, Оксана Хруль.

Команда нагороджена Кубком, гравці – медалями та грамотами.