Розпочалася дитячо-юнацька футбольна ліга Полтавської області серед юнаків різних вікових категорій

Дата: 28.09.2021 15:56

У цьому сезоні Кобеляцька ДЮСШ бере участь у дитячо-юнацькій футбольній лізі Полтавської області чотирма віковими категоріями: 2007 р.н., 2010 р.н. (тренер В.Білорибець) та 2009 р.н., 2011 р.н. (тренер С.Калитка). Юнаки старшої вікової категорії грають у класичний футбол, а всі інші – за правилами шкіряного м’яча.

Всі домашні ігри будуть проходити на міському стадіоні «КОЛОС».

23 вересня 2021 року юнаки 2007 р.н. приймали у себе команду ДЮСШ «Опішня». У результаті гри наші футболісти отримали перемогу над командою суперника з рахунком 4:0.

24 вересня 2021року юнаки 2011р.н. відбувся матч з командою ФК «МОЛОДЬ» м.Полтава та поступилися їй з рахунком 0:7.

27 вересня 2021року команда юнаків 2009 р.н. Кобеляцької ДЮСШ змагалася з командою юнаків «ГІРНИК СПОРТ» м.Горішні Плавні та ФК «ПОЛТАВА» м.Полтава. У результаті обох ігор наші спортсмени отримали перемогу з таким результатом: ФК»ПОЛТАВА» 5:0, «ГІРНИК СПОРТ» 1:0.

-*-*-

Відбулося два тури Чемпіонату України першої ліги серед жіночих команд. Команда «ВОРСКЛА», у складі якої грають наші дівчата, зазнала поразки, першу – від команди Дніпро-1 м.Дніпро з рахунком 0:8, другу – від команди «Шахтар» з рахунком 0:6.

Наступна зустріч відбудеться на стадіоні «Зміна-Ворскла» с.Нижні Млини 03 жовтня 2021 року з командою «ЧОРНОМОРЕЦЬ» м.Одеса.