Конвенція про права дитини. Для кожної дитини, кожне право

Дата: 27.09.2021 16:58

Тридцять років тому світові лідери взяли на себе історичне зобов’язання щодо дітей у світі, прийнявши Конвенцію ООН про права дитини – міжнародну угоду про дитинство.

Ця Конвенція була ратифікована найбільшою кількістю країн з-поміж усіх міжнародних договорів про права людини в історії. Вона допомогла змінити на краще життя дітей у всьому світі.
Але й досі не всі діти можуть насолоджуватись повноцінним дитинством. У багатьох дітей дитинство закінчується передчасно.
Наше покоління вимагає від лідерів урядів, бізнесу та громад виконувати свої зобов’язання та вживати заходів щодо прав дитини зараз, щоб раз і назавжди забезпечити права дітей. Дорослі повинні взяти на себе зобов’язання гарантувати, щоб кожна дитина могла користуватися всіма своїми правами.

Переглянути відео >> https://youtu.be/BWUxZk-hqq0